Официално: Волфсбург взе Дракслер от Шалке

Официално: Волфсбург взе Дракслер от Шалке

Трансферната сума по сделката не бе оповестена

Германският национал Юлиан Дракслер подписа петгодишен договор с Волфсбург.

Халфът бе част от академията на Шалке от 2001 година, а през 2011-та дебютира за „кралскосините”. Тогава той бе едва на 17 и в крайна сметка изигра 119 мача в Бундеслигата, отбелязвайки 18 гола.

Трансферната сума по сделката не бе оповестена, но спортният директор на Шалке Хорст Хелд заяви, че тя е „най-голямата в историята на клуба”.

Припомняме, че този уикенд Волфсбург продаде Кевин де Брюн на Манчестър Сити и Иван Перишич на Интер, но привлече Данте от Байерн, Дракслер от Шалке и Исмаил Азауи от Тотнъм.
СЛЕД МНОГО БИТКА: Левски - АЕК 0:0 (ВИДЕО)

Всичко ще се реши в Атина

Откриха труп на стадиона на английски отбор

Представителят на Чемпиъншип - Чарлтън Атлетик, потвърди с официално съобщение, че на стадион "Дъ Вали", където отборът играе домакинските си мачове, е било открито тяло на починал човек

Мусиала обясни на какво се дължат проблемите му

Звездата на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала излезе с официална позиция, след като във втори пореден мач колабира на терена

Родри: Барселона беше първият ми избор

Най-новото попълнение на Барселона Родри веднага беше представен пред местните медии след обявяването на трансфера си от Манчестър Сити

Притеснително: Мусиала колабира във втори пореден мач на Байерн (ВИДЕО)

Притесненията около състоянието на футболиста на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала нарастват

НА ЖИВО: Левски - АЕК 0:0, греда за гостите (ВИДЕО)

Следете тук развитието на мача