Мадански: Загубихме справедливо, много съм доволен от младите момчета

Мадански: Загубихме справедливо, много съм доволен от младите момчета

„Видях, че моите виждания за подмладяване на отбора са напълно оправдани”, отсече специалистът

Новият селекционер на България – Михаил Мадански, остана доволен от играта на новите футболисти в тима при загубата с 0:3 от Украйна в контрола, предаде „Дарик”. Срещата се игра на стадион „Валери Лобановски” в Киев и бе официален дебют на специалиста начело на „лъвовете”.

„Загубихме съвсем справедливо, не подценявам победата на украинците, но от мача останаха големи поуки за мен и за футболистите. Видях, че моите виждания за подмладяване на отбора са напълно оправдани, защото младежките национали, които са на по 18-19 години, показаха много по-голямо желание отколкото някои други”, каза Мадански след края на двубоя.

„Много съм доволен от включването на Терзиев, Цветков игра навсякъде, Миланов също се представи много силно. Контузията на Миланов се оказа, че не е толкова тежка, но за Бандаловски все още изчакваме диагнозата на лекарите”, призна още специалистът.

„В тези мачове е така, че който първи сбърка, другият бие. Допуснахме леки грешки, от които паднаха и головете. Днес някои бяха прекалено концентрирани, други бяха поуплашени, но пак казвам, че ползите са изключително големи. Трябваше да се видят някои хора какво могат, защото ни чака много труден път”, разкри селекционерът на „трикольорите”.

„Резултатът от днес не е никак приятен, не показахме и кой знае какъв футбол. Много съм доволен от младежките национали и ако можех щях да пусна още няколко човека, но националният ни тим също има мач утре. Вече се обадихме в България, за да съобщим, че Милиев трябва да се присъедини към лагера ни, тъй като Крачунов е контузен и положението с бранителите е доста тежко”, завърши Мадански. 
БФС наказа Иту само за един мач

Новото попълнение на ЦСКА си изкара червен картон в дебюта си срещу Ботев Враца

ЦСКА излезе с нова информация за "Българска Армия"

Официалната страница на стадион "Българска армия" предостави нова информация за съоръжението, което се очаква съвсем скоро да отвори врати

ОФИЦИАЛНО: Барселона обяви трансфера на Родри

Полузащитникът на Манчестър Сити Родри се присъедини към Барселона, според пресслужбата на каталунския клуб

Георги Давидов ще свири Левски - Спартак (Варна)

Мартин Великов е с наряда за столичното дерби между Локо София и ЦСКА

Виейра пое националния отбор на Сенегал

Френският специалист Патрик Виейра е назначен за старши треньор на националния отбор на Сенегал, обяви Футболната федерация на страната

Симеоне не извика Алварес за първия мач от сезона

Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне потвърди, че Хулиан Алварес няма да вземе участие в предстоящия мач срещу Малага от първия кръг на Ла Лига