Арсенал следи звезда на Валенсия

Арсенал следи звезда на Валенсия

Пабло Ернандес може да стане поредният "прилеп", който излита от "Местая"

Отборът на Арсенал може да се сдобие с ново попълнение от Валенсия през зимата. Клубът от Северен Лондон си е харесал крилото на „прилепите” Пабло Ернандес, а сделката може да се осъществи през януари.

26-годишният играч е попаднал в полезрението на Арсенал, а Арсен Венгер е в дълбоки размисли как точно да похарчи парите си за трансфери след трагичния старт на сезона за неговия отбор, предава радио испанското радио „Кадена сер”.

Венгер направи куп трансфери в последния ден на летния трансферен прозорец в опит да намери достойни заместници на напусналите Сеск Фабрегас и Самир Насри. Сега той има повече време да обмисли ходовете си и избира между доста варианти за нови играчи.

Пабло Ернандес се превърна в ключов футболист за Унай Емери на „Местая”. Заради огромните си дългове Валенсия няма голям избор и разпродава своите звезди. Клубът беше напуснат от играчи като Давид Вия, Давид Силва, Раул Албиол, Карлос Марчена, Хоакин и Хуан Мата.

Договоът на Ернандес с Валенсия изтича след 2 години. 
Луис Енрике: Отношението ми към Гонсало Рамош е несправедливо

"Знаехме колко важни са тези три точки"

Алисон опроверга Слот: Нямам нова контузия

„Възстановявам се и ще съм готов в края на месеца“, написа вратарят на Ливърпул

Барселона вади първа оферта за грешника на Италия

Спортното ръководство на Барселона вече работи активно по изграждането на състава за следващия сезон

В Италия скочиха на Федерико Киеза

Крилото на Ливърпул Федерико Киеза се озова в центъра на сериозни критики в родината си, след като се оттегли от националния отбор на Италия за решаващите баражи за Световното първенство, но същевременно се оказа напълно готов за игра за „червените“

 Льов пред сензационно завръщане във футбола

Изненадваща новина разтърси футболния свят, след като стана ясно, че бившият селекционер на Германия Йоахим Льов е на път да направи неочаквано завръщане

Агентът на Енцо Фернандес бесен след наказанието му

Истинска буря се разрази в Челси след решението клубът да отстрани Енцо Фернандес от първия си състав за два мача