Къркич: Заслужавах повече от Барселона

Къркич: Заслужавах повече от Барселона

Нападателят на Рома – Боян Къркич, призна, че не е получил шанс за изява в Барселона и затова е бил принуден да напусне „Ноу Камп”.

Нападателят на Рома – Боян Къркич, призна, че не е получил шанс за изява в Барселона и затова е бил принуден да напусне „Ноу Камп”. Както е известно, през лятото на тази година юношата на каталунците бе продаден на „вълците” за 12 милиона евро.

„Не получих достатъчен шанс за изява в Барселона, заслужавах повече доверие. Доста вълнуващо е да играеш за Барса, но в последните месеци там не го правех достатъчно, а това е много важно за всеки футболист. Нямам нищо против Гуардиола, той е най-добрият треньор, но е ясно, че миналия сезон не бях щастлив, защото не получих достатъчно шансове за изява”, каза Къркич пред авторитетното издание „Спорт”. 
Артета: Впечатлен съм как играхме

Мениджърът Микел Артета смята, че футболистите на Арсенал са задали стандарта, към който трябва да се придържа отборът през новия сезон, при победата срещу Манчестър Сити в мача за "Къмюнити Шийлд"

Челси иска 100 милиона паунда, за да продаде Педро Нето

Челси иска 100 милиона паунда за португалското крило Педро Нето, твърдят няколко източника, сред които "Би Би Си", "Дейли Мейл" и журналистът Бен Джейкъбс

ОФИ Крит се подсили с талант от Леверкузен преди мачовете с ЦСКА

Съперникът на ЦСКА в Лига Европа - ОФИ Крит, се подсили с обещаващия талант Костас Пападакис от Байер Леверкузен, обявиха от клуба

Бивш испански национал критикува Барселона за продажбата на Феран Торес

Бившият вратар на националния отбор на Испания разкритикува решението на шефовете на Барселона да продадат героя на "ла фуриа роха" Феран Торес в Пари Сен Жермен

ЦСКА и Левски атакуват Европа срещу гръцки грандове

ЦСКА и Левски се готвят за най-важните си предизвикателства в евротурнирите от години насам

АЕК кацна в София преди мача с Левски

Отборът на АЕК кацна в София за утрешния мач на тима срещу Левски от плейофите на Шампионската лига