Пламен Марков създаде академия

Пламен Марков създаде академия

Бившият селекционер на националния отбор на България по футбол Пламен Марков създаде детска академия по футбол (ДАФ) в София. Бившият национал и футболист на ЦСКА ще бъде ръководител на Академията, в която целта ще бъде изграждането и развитието на млади таланти.

Бившият селекционер на националния отбор на България по футбол Пламен Марков създаде детска академия по футбол (ДАФ) в София. Бившият национал и футболист на ЦСКА ще бъде ръководител на Академията, в която целта ще бъде изграждането и развитието на млади таланти.

В ДАФ могат да се запишат всички желаещи деца на възраст от 7 до 13 години.

Марков ще работи с лично подбран от него екип от специалисти и педагози.

На 29 октомври от 9.30 до 18.00 часа на терените на Националната спортна академия и на 5 и 6 ноември от 9.30 до 18.00 часа на Националния стадион "Васил Левски" ще бъдат проведени първите свободни тренировки, на които децата ще могат да се запознаят отблизо с треньорския екип и дейността на Академията, информира БТА.

ДАФ разполага с терени във всички райони на София за улеснение на децата и техните родители.

В Академията разчитат на висококвалифициран екип от доказани специалисти в работата с подрастващи, които заедно с помощници с педагогическо образование, ще работят заедно с децата.

Децата ще бъдат разделени на възрастови групи от по 10-12 деца, за да може всяко дете да получи индивидуално внимание и грижа.

Тренировъчните процеси ще бъдат разделени на физическа подготовка и тактическа подготовка. Тренировките ще бъдат само през уикенда, за да не пречат на училищния график на децата. 

ЦСКА пусна билетите за домакинството на ОФИ Крит в продажба

Билетите за феновете на ЦСКА за предстоящото гостуване на ОФИ Крит от третия квалификационен кръг на Лига Европа вече са в продажба, обявиха „червените“

ЦСКА обяви програмата до мача с ОФИ Крит

Представителният тим на ЦСКА ще гостува на ОФИ Крит в първи мач от плейофната фаза на УЕФА Лига Европа на 20 август (четвъртък) от 21:00 ч

Продадените билети за Левски - АЕК вече са над 37 000

Двубоят между Левски и АЕК Атина от плейофите на Шампионската лига предизвиква огромен интерес

Георги Петков: Не се съмнявам, че Левски ще влезе в ШЛ

Eдин от героите от "Синята приказка" - Георги Петков, пожела успех на Левски преди решителните мачове с АЕК за място в Шампионската лига

„Българска армия“ отваря врати най-късно през октомври

Ясно е първото сигурно събитие на новия стадион на ЦСКА

Венци Христов става директор в Локо Пд

Очаква се новината да бъде обявена днес