Зику до последно под въпрос за Славия

Зику до последно под въпрос за Славия

Коста Стоянов в групата за дербито с „белите”

Румънският голмайстор на ЦСКА Янис Зику до последно ще бъде под въпрос с участието си в мача тази събота срещу Славия. Тези дни той се завърна от кратка терапия при сръбската лечителка Мариана. Въпреки това мениджърът на тима Ми­лен Радуканов предвижда да включи Зику в групата от 19 играчи за столич­ното дерби с белите. Аут за нея са контузените Иван Бандаловски, Денис Халилович, Саша Живец, Антон Карачанаков и Мартин Дечев. В групата обаче попадат Павел Виданов и младокът Ангел Грънчов, който трябва да запълни празнините в отбраната.

Треньорът Милен Радуканов е имал намерение да включи и младия Младен Люсков, но юношата се е контузил преди дни. Люсков е скъ­сал кръстни връзки и ще бъде извън игра 6 месеца. В групата обаче попадна Костадин Стоянов, който преди дни напусна лагера на националния отбор заради психическо раз­стройство, породено от трагичното му представяне срещу Украйна. Защит­никът беше освободен от тима за квалификацията с Уелс, след като в лагера на България прецениха, че е по-добре вместо да тре­нира, да води психически занимания, за да възвърне увереността си.

Пълната група на ЦСКА: Мболи, Караджов, Виданов, Стоянов, Крачунов, Адемар, Три­фонов, Янчев, Галчев, Грънчов, Стоянов, Зику, Нелсън, Делев, Якимов, Йовчев, Костов, Мораес и Платини.
Цолов: Знаех, че подиумът е възможен

Никола Цолов заяви, че е вярвал във възможностите си да стъпи на подиума в Абу Даби във Формула 2 още от вчера, когато бяха квалификациите.

Янев: Не мога да кажа, че сме им отстъпвали по нещо

“Надявам се да спечелим мача с Локо (Сф) за Купата”, завърши треньорът на ЦСКА

Илиев: Тежките условия ни помогнаха след нашия гол

“Доволен съм от себераздаването”, допълни треньорът на Черно море

Дробаров: Най-важното е, че победихме

Защитникът на Черно море бе с ключов принос за успеха

Уеслен: Усещането от победата е прекрасно!

Авторът на първия гол срещу ЦСКА бе щастлив

Борбен Черно море спря серията на ЦСКА - 2:0 (ВИДЕО)

Уеслен и Георги Лазаров донесоха радостта на “Тича”

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали