Стойчо Стоилов: БФС иска да разбие Литекс до селски отбор, както направи с ЦСКА

Стойчо Стоилов: БФС иска да разбие Литекс до селски отбор, както направи с ЦСКА

Всичко се прави от БФС в полза на Лудогорец, изригна шефът на Литекс

В Литекс смятат, че има заговор срещу тях, целящ да ги свали до нивото на ЦСКА. Главният мениджър на ловчанлии Стойчо Стоилов избухна днес срещу БФС и посочи футболния съюз като основен двигател на процесите, довели до падението на ЦСКА. Според него всичко се прави в полза на Лудогорец.

"Използва се същият метод срещу нас сега, като този срещу ЦСКА миналата година. ЦСКА беше разбит до селски отбор, а тенденцията е в полза на Лудогорец, всичко се прави от БФС", заяви Стойчо Стоилов в Студио „Дерби”. 

Той смята, че Литекс е най-ощетеният отбор в А група от началото на сезона и посочи конкретни примери.

"Ние сме най-ощетени в А група, срещу нас се правят умишлени грешки. Не ни дадоха чиста дузпа срещу Лудогорец, отмениха ни чист гол срещу Левски, не дадоха червени картони срещу Локомотив, дадоха измислена дузпа срещу нас”.
БФС наказа Иту само за един мач

Новото попълнение на ЦСКА си изкара червен картон в дебюта си срещу Ботев Враца

ЦСКА излезе с нова информация за "Българска Армия"

Официалната страница на стадион "Българска армия" предостави нова информация за съоръжението, което се очаква съвсем скоро да отвори врати

ОФИЦИАЛНО: Барселона обяви трансфера на Родри

Полузащитникът на Манчестър Сити Родри се присъедини към Барселона, според пресслужбата на каталунския клуб

Георги Давидов ще свири Левски - Спартак (Варна)

Мартин Великов е с наряда за столичното дерби между Локо София и ЦСКА

Виейра пое националния отбор на Сенегал

Френският специалист Патрик Виейра е назначен за старши треньор на националния отбор на Сенегал, обяви Футболната федерация на страната

Симеоне не извика Алварес за първия мач от сезона

Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне потвърди, че Хулиан Алварес няма да вземе участие в предстоящия мач срещу Малага от първия кръг на Ла Лига