Официално: Берое привлече Исмаил Иса

Официално: Берое привлече Исмаил Иса

За последно нападателят бе част от състава на Шериф

"Берое" подписа договор с Исмаил Иса, който се присъединява със свободен трансфер, съобщиха от клуба.

Нападателят се включи веднага в подготовката на тима. За последно Иса бе част от състава на "Шериф" (Тираспол, Молдова).

Исмаил Иса е роден на 26 юни 1989 г. в Търговище. Играе като нападател и е висок 183 см.

Иса е юноша на "Светкавица" (Търговище) и е записал 8 двубоя и 2 гола за родния си тим. През 2006 г. нападателят става играч на "Хасково" и записва общо 32 двубоя за тима, реализирайки 14 попадения в тях.

През паузата на сезон 2007-08 г. е привлечен в "Левски" (София). През пролетния сезон на същото първенство участва в 3 мача на тима. През лятото на 2008 г. е преотстъпен на "Сливен", където има 17 мача и 1 гол. През пролетта на 2009 г. е преотстъпен на "Локомотив" (Мездра), където отбелязва 10 гола в 26 двубоя.

През сезон 2010/11 г. се завръща в "Левски" и реализира първите си голове в официален мач в срещата от Лига Европа срещу "Дъндолк" (Ирландия), когато се разписва на два пъти. За целия сезон има 26 мача за "сините" и 7 попадения.

След кратък престой в турските "Карабюкспор" и "Елазигспор" Исмаил Иса се завръща в България и става играч на "Литекс" (Ловеч). През сезон 2012/13 г. изиграва 28 двубоя за "оранжевите", в които се разписва 14 пъти.

През лятото на 2013 г. преминава в молдовския "Шериф" (Тираспол) и се разписва още в дебюта си, при спечелването на Суперкупата на Молдова. За "Шериф" има общо 71 двубоя, в които отбелязва 32 гола.

Исмаил Иса е шампион, носител на Купата и Суперкупата на Молдова.

Бивш младежки национал на България, Иса записа участие и в контролната среща на А националния отбор с Румъния през февруари 2015 г.

Спартак Варна обяви, че са продадени 50 абонаментни карти

Спартак Варна обяви, че клубът е продал 50 абонаментни карти за новия сезон

От Левски към феновете: Подкрепяйте с цялото си сърце, но разумно

От Левски излязоха с информация преди гостуването на тима от първия квалификационен кръг на Шампионската лига

Валверде пое вината за отпадането на Уругвай

Халфът на Реал Мадрид и лидер на националния отбор на Уругвай Федерико Валверде се извини на футболните фенове в страната си за това, че тимът отпадна още в груповата фаза

Черно море отпрати африканец

Черно море се отказа от услугите на Софиан Балул

Ради Цонев става свободен агент

Халфът Радослав Цонев няма да продължи да играе за врачанския Ботев, информира Дарик радио

Черно море създава убийствена конкуренция

С привличането на опитния Александър Колев Черно море създава убийствена конкуренция на върха на атаката, тъй като на този пост могат да бъдат използвани също Селсо Сидни и Георги Лазаров