Шест медала за АСК Сливен от Международен турнир по джудо

Антон Златев в категория до 66 килограма и Росица Люцканова в категория + 73 килограма спечелиха първи места от шестия Международен турнир по джудо “Тодор Даракев” в Пловдив

Антон Златев в категория до 66 килограма и Росица Люцканова в категория + 73 килограма спечелиха първи места от шестия Международен турнир по джудо “Тодор Даракев” в Пловдив. Двамата представители на АСК Сливен победиха съответно при юношите и девойките младша възраст, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

В тази група участваха 11 джудисти на АСК Сливен. С медали се завърнаха и Диян Михалев, който зае втора позиция в категория 38 кг и Димитър Стоянов при 50-килограмовите също за второто си място. До бронз стигнаха Нено Колев в категория 42 килограма и Росен Стефанов в категория до 66 килограма.

В отборната надпревара при юношите младша възраст АСК Сливен зае третото място. Победител стана тимът на СК Илинден /София/, следвани от джудистите на другия сливенски тим “Ставен”.

Над 420 участника от 27 клуба се събраха на турнира в Пловдив. Състезателите се пребориха в 4 възрастови групи – до 13, до 15, до 17 и до 20 години. Освен медалите за победителите в отделните категории, организаторите от спортен клуб “Арена-спорт” връчиха и купи за всяка възрастова група (съответно за момчета и момичета), както и парични награди за комплексните отборни победители през двата състезателни дни.

Българин със златен медал от Европейско по BJJ

Антони Тодоров надви Ким Ронвал

Фюри взе €150 млн. и заяви: Аз спечелих този мач!

"Страната му е във война - хората са на нейна страна"

Откараха Усик в болница, насрочиха реванша

„Това е за страната ми“, заяви украинецът след успеха над Фюри

За историята: Усик e абсолютен световен шампион (ВИДЕО)

Украинецът нанесе първа загуба на Тайсън Фюри

Джошуа и Роналдо ще гледат заедно мача между Фюри и Усик

Двамата ще се насладят на историческия мач на живо

България с европейска титла по борба

Стефан Стефанов стана европейски шампион за момчета

Валерия Станчевва ще спори за титлата при 46-килограмовите

Тръпката е на боксовия ринг в битката за абсолютен световен шампион в тежка категория!