Славия остава начело в Елитната юношеска група до 17 години след 3:0 над Чавдар (Етрополе)

Вижте всички резултати от 10-ия кръг

Славия остава начело в Елитната юношеска група (до 17 години), след като разби с 3:0 Чавдар (Етрополе).

"Белите" имат 22 точки от 9 мача, с 1 повече от Литекс, който не срещна проблеми с Ботев (Пловдив) и го отнесе с 5:0. "Оранжевите" нямаха съпротива и почти на ходом вкараха три гола до почивката, а през второто полувреме обстановката на терена не се промени.

В мач от 10-ия кръг на първенството в елитната юношеска група до 17 години, "акулите" постигнаха убедителна домакинска победа с 4:1 над отбора на "Локомотив" София. Момчетата на старши треньора Тодор Киселичков изиграха равностойно първо полувреме и се отеглиха на почивката при резултат 1:1, като автор на попадението за домакините стана Даниел Стаматов.

През втората част бургазлии вдигнаха оборотите и с три попадения пречупиха своя съперник. Голмайстори станаха Михаел Орачев, Ахмед Ахмедов и щатния реализатор Милчо Ангелов. С тази победа черноморци се изкачиха на трето място във временното класиране с актив от 19 точки.

Спартак (Пловдив)                    почива

Начело в класирането  е Славия с 22 точки, пред Литекс с 21, Черноморец с 19, Левски и Чавдар с по 18.

Димов: Показахме как се постигат резултати

Капитанът на Черно море говори след успеха с 4:0 над Лудогорец

Дерменджиев: Някои футболисти не мога да ги позная (ВИДЕО)

Наставникът на Лудогорец беше много критичен след загубата с 0:4 от Черно море

Илиан Илиев: Следващият ни мач е най-важният (ВИДЕО)