Вияш-Боаш: Свалям шапка на Торес

Вияш-Боаш: Свалям шапка на Торес

Мениджърът на Челси Андре Вияш-Боаш „сваля шапка” пред Фернандо Торес за играта му снощи срещу Генк в мача за Шампионската лига от група „E”.

Мениджърът на Челси Андре Вияш-Боаш „сваля шапка” пред Фернандо Торес за играта му снощи срещу Генк в мача за Шампионската лига от група „E”.

Снощи „Хлапето” вкара първите си два гола за „сините” от Лондон в Шампионската лига, а Челси постигна най-убедителната си победа в турнира. Според португалския наставник на клуба Торес най-сетне е върнал увереността в своята игра.

„Ел Ниньо” не се беше разписвал в най-престижния клубен турнир от април 2009 година, когато играеше за Ливърпул, като тогава вкара точно на сегашния си отбор. Общо 875 минути без гол тежаха на испанеца преди да се разпише снощи срещу Генк.

„Никога не е стояло под съмнение дали Торес се намира в лоша форма. Просто е важно за един играч да се чувства уверен, а головете на Фернандо снощи ще му послужат да се почувства по-уверен в качествата. Той винаги е бил във форма и вчера вечерта определено нямаше късмет да вкара трети гол. Свалям му шапка за усилията, които полага и за характера, който прояви през изминалите месеци”, каза Боаш пред английските медии. 
Байерн вкара 15 гола на аматьори

Баварците изиграха традиционната контрола срещу Рота Егерн

Реал Мадрид привлече нападател от Леванте

Реал Мадрид обяви привличането на нападателя Карлос Еспи от Леванте с петгодишен договор, предаде ДПА.

ТЪЖНА ВЕСТ: Почина Франко Барези

На 66-годишна възраст почина италианската легенда Франко Барези.

Треньорът на Карабах: Всички играчи на ЦСКА показаха качество (ВИДЕО)

Старши треньорът на Карабах Гурбан Гурбанов коментира отпадането на своя тим от Лига Европа след поражението от ЦСКА след изпълнение на дузпи.

ОБЗОР: Панатинайкос с равенство в Лигата на конференциите, чака ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Вижте всички резултати

Панатинайкос е следващият съперник на ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Панатинайкос ще бъде следващият съперник на ЦСКА 1948, след като гръцкият гранд преодоля с доста усилия унгарския Пакши във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите.