Капитанът на Марек Юнион Ивкони с хранително натравяне преди дербито

Капитанът на Марек Юнион Ивкони с хранително натравяне преди дербито

Капитанът на волейболният Марек Юнион Ивкони Златан Йорданов получи хранително натравяне и пропусна голяма част от тренировките на отбора преди дербито от третия кръг на Суперлигата с Пирин- Балканстрой утре от 17.30 ч. в зала „Септември„ в Разлог

Капитанът на волейболният Марек Юнион Ивкони Златан Йорданов получи хранително натравяне и пропусна голяма част от тренировките на отбора преди дербито от третия кръг на Суперлигата с Пирин- Балканстрой утре от 17.30 ч. в зала „Септември„ в Разлог. Това съобщиха от ръководството на тима от Дупница, като уточниха, че Йорданов вече тренира наравно с останалите от  отбора и ще вземе участие в утрешния двубой.

В лагера на домакините от Разлог няма проблеми и всички състезатели ще бъдат на разположение на наставника Мирослав Живков.

Изпълнителният директор на Пирин-Балканстрой Борис Коцаков заяви, че до края на сезона двубоите на отбора ще са при вход свободен, тъй като самата зала не е функционална, за да бъдат пускани билети. Клубният началник каза още, че Костадин Гаджанов и Благовест Катранджиев остават в отбора, тъй като предложенията към тях от отборите от чужбина не са били достатъчно атрактивни.

Така от миналогодишния състав липсват само Валентин Димов, който заигра в Кипър и Константин Митев, който след неуспешен трансфер в Иран, бе преотстъпен на Арда (Кърджали).

Преди югозападното дерби двата отбора са с по две победи и еднакъв брой точки и си поделят второто място.Водач е отборът на Монтана.
Алекс Николов топреализатор в Италия

Българският талант вече премина и границата от 1500 точки за Лубе в първенството

Туркоан на Венислав Антов с престижна победа

Тимът на българина нанесе първа загуба на лидера Тур във волейболното първенство на Франция

Монца победи Чивитанова в българското дерби в италианската волейболна Суперлига

Отборът на Веро Волей Монца се наложи над Кучине Лубе Чивитанова с 3:1 (25:23, 25:21, 21:25, 25:14) в мач от деветия кръг на италианската волейболна Суперлига.

Локомотив Авиа с геройски успех над Левски (ВИДЕО)

"Железничарите“ записаха шеста поредна победа

Ахметджан Ершимшек: Бяхме равностойни до самия край и това е много важно

Старши треньорът на Марица Пловдив - Ахметджан Ершимшек, бе доволен от представянето на своя тим в двубоя с германския Палмберг Шверин от група Е на Шампионската лига по волейбол за жени

ЖАЛКО! Марица изпусна първата победа в ШЛ, но взе точка

Марица Пловдив взе първата си точка в групите на Шампионската лига по волейбол за жени

ЦСКА спечели с 3:0 във Варна и се изравни с втория в НВЛ

ЦСКА си тръгна с чиста победа след мача с Черно море

Нефтохимик с шеста поредна победа

Мартин Кръстев с 13 точки за бургазлии

Марица разби ЦСКА

Шампионът Марица спечели убедително с 3:0 гейма при гостуването на ЦСКА в последен мач от седми кръг на женската волейболна лига.