Атлетик срази Атлетико за седем минути

Атлетик срази Атлетико за седем минути

Йоренте и компания с класика над "дюшекчиите"

Атлетико Мадрид продължи лошата си серия и вече пет мача няма победа в Примера Дивисион, след като загуби с 0:3 гостуването на Атлетик Билбао.

Бившият тим на Мартин Петров, който се раздели с част от звездите си през това лято, заема едва 12-то място в класирането с актив от 10 точки от 9 мача.

Баските пък отбелязаха и трите си попадения само в рамките на осем минути през второто полувреме на стадион "Сан Мамес", като за пореден път отличен мач направи Фернандо Йоренте.

Испанският национал се разписа на два пъти, а третият гол бе дело на резервата Гайска Токеро. Билбао, които спечелиха трета си победа в последните си четири мача, вече са осми в класирането.

Двама директори на Ювентус отнесоха наказания от Серия А

Скандалите дойдоха след съдийството на мача между “старата госпожа” и Интер

Осимен: В Наполи ме третираха като куче

"Не съм марионетка", отсича нападателят

Алегри определи фаворита за титлата в Серия А

Мнението на треньора на Милан надали ще се понрави на феновете на тима

НА ЖИВО: Галатасарай – Ювентус 2:2

Два гола за 85 секунди и бърз обрат на гостите в Турция, гледайте и следете мача тук…

Обрат с рокадите на върха в Олимпик Марсилия

Футболният директор на Олимпик Марсилия Мехди Бенатия, който в неделя обяви, че подава оставка след напускането на треньора Роберто Де Дзерби, ще остане в клуба и дори властта му ще бъде засилена до края на сезона, пише вестник "Екип".

Президентът на Байерн призова Клоп да се завърне към треньорството

“Виждам го като треньор, не да държи речи по света”, добави Ули Хьонес