Блатер ще съдейства на властите, увери адвокатът му

Блатер ще съдейства на властите, увери адвокатът му

Президентът на ФИФА Сеп Блатер ще съдейства на швейцарските власти в разследването срещу него. Това заяви адвокатът на Блатер - Ричард Калън

Президентът на ФИФА Сеп Блатер ще съдейства на швейцарските власти в разследването срещу него. Това заяви адвокатът на Блатер - Ричард Калън. Както е известно, швейцарската прокуратура възбуди углавно дело срещу Сеп Блатер по подозрение в престъпна небрежност и злоупотреби.

Адвокат Ричард Калън увери, че ще бъдат предоставени доказателства, че спорен договор с Карибската футболна федерация, сключен през 2005 година, е сключен законно. "Господин Блатер съдейства на властите и сме сигурни, че когато швейцарските власти се запознаят подробно с документите и доказателствата, ще видят, че договорът е подготвен и сключен напълно според правилата", каза Ричард Калън пред "Ню Йорк Таймс".

Инвестицията в спорт е инвестиция в здраве, каза кметът на Враца

„Повече да спортуваме, защото здравите хора са спортуващите хора“, заяви Калин Каменов

Генералният секретар на ФИФА на среща с представители на Иранската футболна асоциация

Матиас Графстрьом  ще стори това днес

Фенербахче с тежка финансова санкция от УЕФА

Турският гранд ще заплати глоба в размер на 10 милиона евро

Весела Лечева и Слави Бинев бяха гости на галата за 50 години европейско таекуондо

Председателят на БОК Весела Лечева и заместник-председателят Слави Бинев бяха гости на Европейска гала в Мюнхен, на която бе отбелязана 50-годишнината на европейското таекуондо.

Вижте кой е предложен за нов спортен министър

Енчо Кирязов е заместник кмет на Ямбол

Весела Лечева на посещение в Казахстан

Там тя проведе срещи със спортни ръководители и с кмета на града