3. Пирин (Разлог) направи 1:1 с Вихрен в контрола

Пирин (Разлог) направи 1:1 с Вихрен в контрола

Гостите от Сандански се добраха до равенството в 90-ата минута

Лидерът в Югозападната „В” група Пирин (Разлог) направи 1:1 с Вихрен (Сандански) в контролна среща.

Домакините от Разлог откриха резултата през второто полувреме, чрез Иван Божинов, който се разписа с хубав диагонален удар. Гостите от Сандански изравниха в 90-ата минута, а в автор на попадението се превърна Стоян Драмов. Третодивизионният тим от Разлог удари и две греди чрез юношите на отбора Георги Калоянов и Марио Балакчиев.

В сряда Пирин (Разлог) приема у дома ПФК Хебър (Пазарджик) в междинен кръг на Югозападната „В” група.

Следващата неделя пък Вихрен ще изиграе последния си мач от есенния полусезон в Пиринската бундеслига Зона „Струма” срещу Изтребител (Ново Делчево). След това предстои около пет месечна пауза за санданчани, тъй като пролетния дял на шампионата започва през месец март.

Причината за ранното приключване на полусезона са малкото отбори в групата 8. През това време Вихрен ще търси съперници за контроли с почиващите отбори от Югозападната „В” група.

ИЗВЪНРЕДНО: МС даде Герена на Столична община

Загуба с 1:9 за юношите на ЦСКА