Седем българи ще участват на турнир по бадминтон в Германия

Седем българи ще участват на турнир по бадминтон в Германия

Най-добрата ни състезателка - Петя Неделчева, е номер 6 в схемата

Седем българи ще участват в силния турнир по бадминтон от сериите Гран При Голд в германския град Саарбрюкен с награден фонд 120 хиляди долара.

Най-добрата ни състезателка Петя Неделчева е номер 6 в схемата и в първия кръг утре ще играе с представителката на домакините Карола Бот. Втората българска ракета Линда Зечири ще играе с Никол Серфонтин (Англия).

При мъжете Стилиян Макарски ще играе в първия кръг с Лукас Нусбаумер (Швейцария), Благовест Кисьов ще срещне номер 3 в схемата Чжънмин Ван (Китай).

На смесени двойки Стилиян Макарски и Диана Димова ще спорят в първия кръг с холандците Яко Арендс и Илсе Ваесен. В квалификациите на двойки мъже Саркис Агопян и Гергин Недялков ще срещнат германците Фабиан Рот и Йоханес Писториус.

В квалификациите при мъжете отпадна Саркис Агопян след загуба от Рихард Домке (Германия) с 0:2 (18:21, 15:21) гейма за 33 минути.

Фамозен Цанко Цанков с титла и сребро от Световната купа по зимно плуване

Българският плувец с ново страхотно представяне в най-студения ден в Полша за последните 15 години

Йоана Илиева 9-а за Световната купа

Йоана Илиева завърши на 9 място в турнира за Световната купа на сабя жени в Солт Лейк Сити (САЩ), а във втория ден на надпреварата влязоха още 3 българки.

Цанко Цанков стана шампион в ледени води

Цанко Цанков стана шампион на 1000 метра на Световната купа по зимно плуване в Гдиня, Полша.

Благоевград си има нова спортна зала

20/10 Revolution предлага редица възможности и преживявания

Голям удар за ФБР, арестува бивш олимпийски сноубордист

Уединг е заловен в Мексико

Русе приема международен турнир по стрелба с лък

Международният турнир по стрелба с лък на закрито „Дунавски стрели“ ще събере над 130 състезатели от България и чужбина в зала „Арена Русе“ на 24 и 25 януари в Русе.