Тухел дава почивка на основни играчи срещу ПАОК

Пиер-Емерик Обамеянг, Шинджи Кагава, Илкай Гюндоган, Матс Хумелс и Сократис не попаднаха в групата

Борусия (Дортмунд) замина за Гърция с голяма част от своите резерви за Гърция, където в четвъртък ще се изправят срещу ПАОК.

Пиер-Емерик Обамеянг, Шинджи Кагава, Илкай Гюндоган, Матс Хумелс и Сократис не попаднаха в групата на Томас Тухел за двубоя срещу Димитър Бербатов и компания.

"Трябва да дадем малко почивка на играчите. Също така имаме мач в неделя и съперникът ще има два дни повече за възстановяване. Това са неравностойни условия", каза преди заминаването старши треньорът на Борусия.

ПАОК ще гони първи успех срещу немски тим от 34 години насам. В първия мач Бербатов и ПАОК стигнаха само до 0:0 като гост на Габала, а Дортмунд излъга Краснодар с 2:1.