Петя Неделчева и Линда Зечири се класираха за четвъртфиналите

Петя Неделчева и Линда Зечири се класираха за четвъртфиналите

Стилиян Макарски и Диана Димова отпаднаха от надпреварата при смесените двойки във втория кръг

Най-добрите български състезателки по бадминтон Петя Неделчева и Линда Зечири се класираха за четвъртфиналите на сингъл при жените на турнира по бадминтон от сериите "Гран При Голд" в германския град Саарбрюкен с награден фонд 120 хиляди долара. 

Неделчева, поставена под номер 6, победи индийката Арундхати Пантаване с 21:15, 21:16, а Зечири надигра италианката Агнезе Алегрини 21:23, 21:17, 21:10. На четвъртфиналите Петя Неделчева ще срещне водачката в схемата Юлиане Шенк. Зечири пък ще премери сили с японката Саяка Сако. 

На смесени двойки Стилиян Макарски и Диана Димова отпаднаха във втория кръг след загуба от поставените под номер 8 Пън Сун Чан и Лю Ин Го (Малайзия) със 17:21, 19:21

Министър Енчо Керязов с приветствие по повод Международния олимпийски ден

На 23 юни отбелязваме деня, в който преди повече от 130 години се поставят основите на съвременното олимпийско движение

Тодор Михалев за пети за път е финалист на Световната купа по модерен петобой

Постижението е историческо

Уникално! За по-малко от 4 месеца Иван Пашов и "Съвет за спортно развитие Пловдив" подпомогнаха близо 10 000 деца

Фондацията заява готовност да продължава да помага БЕЗПЛАТНО на пловдивския спорт

Кой сложи в устата на министър Керязов "дъвката" с държавните спортни имоти?

Въпреки социалната си функция, НСБ е на печалба от над 3,8 млн. евро за 10 г.

Сабльорите 14-и на Европейското

Българският отбор на сабя за мъже се класира на 14-о място на Европейското първенство по фехтовка в Антони (Франция).

Американка с нов световен рекорд на 50 метра свободен стил

"Аз съм в шок, не знам какво да кажа", бе първият коментар на Кейт Дъглас