Чакат 286 000 лв. и дават "Армията" и Панчарево на ЦСКА

Чакат 286 000 лв. и дават "Армията" и Панчарево на ЦСКА

"Червените" са много близо до момента, в който ще получат стадион и база, които желаят отдавна

До края на ноември ЦСКА трябва да плати 286 хил. лева и ще получи ста­дион „Българска армия" и базата в Панчарево. Това обясни министър Свилен Нейков. Решението на пра­вителството е доста отдав­на, но до момента се изчи­стваха стари дългове.
 
ЦСКА е единственият клуб в България, който е внасял пари за базата си, като обаче единствено то­ва правителство се зае се­риозно да реши проблема. При предишното школата остана без всякакви терени и вместо тях се появи нова­та зала.
 

Заради проблеми­те шефовете в Борисовата градина спряха всякакви инвестиции по стадиона, а децата обикалят София. 

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали

На живо: Черно море - ЦСКА 2:0

Следете мача с NOVSPORT.COM

Английски кондиционен треньор започва работа в Лудогорец

Джон Филипс бе назначен на работа при "орлите"

Станислав Генчев: Не е лесно да изпуснеш два гола и да вкараш трети

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, сподели мнението си след победата с 3:2 над Ботев Пловдив

Димитър Димитров: Не заслужавахме да загубим

Старши треньорът на Ботев Пловдив Димитър Димитров заяви, че „канарчетата“ изобщо не са заслужавали да загубят мача срещу Локомотив София

Локо София подчини Ботев Пд след късна драма в "Надежда"(ВИДЕО)

"Железничарите" не изпуснаха победата

НА ЖИВО: Локо Пд - Арда 0:2

Сблъсъка на "Лаута" следете на живо тук