Официално: Кръстиха на сър Алекс най-голямата трибуна на „Олд Трафорд”

Официално: Кръстиха на сър Алекс най-голямата трибуна на „Олд Трафорд”

От днес северната трибуна на „Театъра на мечтите” ще носи името „Sir Alex Ferguson stand”

От днес, една от трибуните на стадион „Олд Трафорд” официално ще носи името на сър Алекс Фъргюсън, който утре ще ознаменува 25 години начело на Манчестър Юнайтед.

Новината бе съобщена от изпълнителния директор на английските шампиони Дейвид Гил, който я обяви преди началото на домакинството срещу Съндърланд.

Така, от този следобед северната трибуна на „Театъра на мечтите”, намираща се срещу централната ложа, ще носи името „Sir Alex Ferguson stand”.

Утре празненствата по случай 25-годишнината на сър Алекс начело на Манчестър Юнайтед ще продължат с пълна сила, а на тях се очакват да присъстват почти всички мениджъри от английската Висша лига, а и наставници от цяла Европа.

Морган Роджърс е склонен да напусне Астън Вила

Офанзивният полузащитник на английския футболен клуб Астън Вила Морган Роджърс е склонен да напусне отбора през лятото, съобщава „Скай Спортс“.

Федерико Киеза се завръща за Ливърпул

Футболистът на Ливърпул Федерико Киеза, който напусна лагера на националния отбор на Италия по време на международната пауза, ще бъде на разположение за мача на мърсисайдци срещу Манчестър Сити от турнира за Купата на Футболната асоциация в Англия (ФА Къп) в събота.

Легенда на Рома си тръгна от клуба след 50 години в него

След повече от петдесет години съвместна история, пътищата на Бруно Конти и Рома се разделят

Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2! (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1