Екълстоун продава маркетинговите права на Ф1 до края на годината

Екълстоун продава маркетинговите права на Ф1 до края на годината

Собственикът на Формула 1 Бърни Екълстоун заяви, че до края на годината ще продаде маркетинговите права на най-престижната автомобилна надпревара.

Собственикът на Формула 1 Бърни Екълстоун заяви, че до края на годината ще продаде маркетинговите права на най-престижната автомобилна надпревара.

"До края на 2015 година Формула 1 ще има нов собственик", каза Екълстоун пред германския вестник "Билд".

Той заяви, че в момента има три потенциални купувачи. Сред тях е и американският милиардер Стивън Рос. Той е собственик на отбора по американски футбол "Маями долфинс" и на фонда "Катар Спортс Инвестмънт", който притежава и футболен клуб Пари Сен Жермен.

84-годишният Екълстоун не изключва възможността да остане в ръководството на Формула 1, ако получи такова предложение от новите собственици.

Човекът, който опроверга информацията за Цолов във Формула 1 обяви тестове с болид от Формула 1

Българинът все по-близо до мечтата

Тото Волф не разбира как Ферари правят толкова подобрения

След уикенд, в който Ферари представи нова спецификация на двигателя си, Тото Волф открито се запита как Скудерията успява да харчи толкова много и да остане в рамките на тавана на бюджета във Формула 1

Верстапен: С оглед обстоятелствата е екстремно позитивно представянето ни

“Много добро състезание за нас”

Безкомпромисен Ръсел отнесе конкуренцията в Австрия (ВИДЕО)

Джордж Ръсел спечели състезанието във Формула 1 на пистата "Ред Бул Ринг" в Австрия

Верстапен обясни защо катастрофира в квалификацията

Катастрофата на Макс Верстапен в последната част на квалификацията за Гран При на Австрия се оказа ключов момент от битката за полпозишъна, но нидерландецът не участва в нея

Ръсел спечели квалификацията в Австрия след драма в последните секунди (ВИДЕО)

Пилотът на Мерцедес записа най-доброто време, въпреки жълти знамена на пистата