Ивайло Петев: Допуснахме леки голове, това стресира нашите играчи

Ивайло Петев: Допуснахме леки голове, това стресира нашите играчи

„Сега ни предстои мач с Азербайджан, ще направим всичко възможно да го спечелим”, каза той

Селекционерът на България Ивайло Петев определи двубоя на „лъвовете” след загубата от Хърватия с 0:3 като „слаб”. Той подчерта, че класата на „шахматистите” си е казала думата.

 

„Горе-долу се стремяха (футболистите) да покажат каквото могат. Класата на Хърватия беше много голяма. Не ги затруднихме. Допуснахме леки голове, това стресира нашите играчи. Слаб мач за нашия отбор като цяло”, каза той.

 

„Нормално е, някои играха за първи път, нормално е да има залитане. Тръгнали сме по този път и ще го извървим до край. Не ми харесаха как паднаха двата гола – леки и елементарни. Сега ни предстои мач с Азербайджан, ще направим всичко възможно да го спечелим”, добави Петев. 

Смениха съдиите за реванша на Левски срещу Борац

УЕФА смени съдийската бригада за реванша между Левски и Борац Баня Лука от първия предварителен кръг на Шампионската лига

Ботев Пловдив подписа с Велиян Видолов

Ботев Пловдив подписа договор с Велиян Видолов, съобщиха от клуба

Официално! Тотнъм представи португалски национал

Английският футболен клуб Тотнъм официално обяви трансфера на полузащитника Матеуш Фернандеш, който пристига от изпадналия Уест Хям Юнайтед.

Легенда на Левски: Задължително трябва да прескочим Борац

Легендата на Левски Михаил Вълчев коментира пред „Мач Телеграф“ свършеното до момента от „сините“ в лятната подготовка.

Феновете на Спартак Варна са изправени срещу историята

Привържениците гонят рекорд

Керязов: “Армията” е пример за публично-частно партньорство

Има известно забавяне, призна спортният министър