Аржентина би Колумбия след обрат (видео)

Еквадор би Перу с 2:0

Националният отбор по футбол на Аржентина победи с 2:1 тима на Колумбия в световна квалификация, играна  в град Баранкиля, Колумбия. Гостите бяха близо до това отново да разочароват милионите си фенове, тъй като изоставаха в резултата през първата част, но през второто полувреме показаха по-добра игра и заслужено победиха.

Дорлан Пабон даде преднина на Колумбия в последните секунди на първите 45 минути. В 61-та минута Лионел Меси вкара за Аржентина, опитвайки се за пореден път да докаже, че не се раздава само в клубния Барселона. В 85-та минута Серхио Агуеро оформи крайното 2:1 в полза на "гаучосите".

В друга световна квалификация от същата група Еквадор надделя с 2:0 като домакин на Перу. Головете за домакините вкараха Мендес в 69-та минута и Бенитес секунди преди края.

Меси се завърна, но не вкара в САЩ (ВИДЕО)