Николай Колев и Даниела Ничева от КСТ "Туида" спечелиха първото място

Представителите на КСТ “Туида” /Сливен/ завършиха на първо място на зоновото първенство по спортни танци в Русе

Първо място на зоновото първенство по спортни танци в Русе спечелиха представителите на КСТ “Туида” /Сливен/ Николай Колев и Даниела Ничева. Двойката победи в клас 13 C, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Съотборниците им Димитър Колев и Елина Симеонова заеха третото място в надпреварата на клас 11 D.

От останалите сливенски двойки участвали в първенството, Калоян Драгиев и Дарена Карапавлова са четвърти в клас 13 Е, а Симеон Шарапчиев и Джесика Гюмишева се класираха за финала на 18 D, където заеха шестата позиция.

Проявата Първенството бе в един ден. Участваха клубовете от цялата страна, като двойките извън зоната получиха максимален брой точки за съответното място.

Министър Глушков присъства на фестивала по утринна гимнастика „Ямбол‘24“

Йоана Илиева и Олга Храмова във втория ден на Световната купа по фехтовка в Пловдив

Зам.-министър Петър Младенов награди участниците в спортния празник на училище „Питагор“