Моуриньо обвини медиите, че се отнасят тенденциозно към Диего Коща

Моуриньо обвини медиите, че се отнасят тенденциозно към Диего Коща

"Щях да съм още по-доволен ако хората, които излъчват кадрите с тези (спорни) моменти, бъдат честни и да покажат реално нещата"

Наставникът на Челси Жозе Моуриньо отправи остри критики към медиите в Англия. Португалецът заяви, че нападателят на тима Диего Коща е станал жертва на тенденциозното отразяване, след като медиите предпочитали да показват единствено негативните кадри с испанеца, вместо провокациите, които се извършвали срещу него.

В последния двубой на „сините” – домакинската победа над Астън Вила, испанският национал отново влезе в спор с противников играч – халфа на бирмингамци Ашли Уестууд, но до по-сериозни реакции от страна и на двамата, така и не се стигна.

„Доволен съм, че той не реагира, но щях да съм още по-доволен ако хората, които излъчват кадрите с тези моменти да бъдат честни и да покажат реално нещата. Той ще бъде атакуван по този начин, докато не дойде моментът, в който хората ще започнат да виждат реално какво се случва на терена", заяви треньорът на шампионите.

Нападателят бе наказан от Футболната Асоциация за три мача заради агресивното си поведение по време на шампионатния двубой с Арсенал.

"Когато нямаш възможност да използваш играч като него, определено това е проблем, защото отборът се нужда от нападател с подобен характер. В съблекалнята Диего не е лидер, той дори не умее да говори добре английски, но на терена, начинът, по който жертва тялото си на терена е просто невероятен”, заключи Моуриньо.

Гръм в Испания: Селта подчини 9 от Реал на „Бернабеу“(ВИДЕО)

Резерва на гостите, травма на Рюдигер и 2 червени картона допълниха кошмара на Белия балет

Наполи е на върха в Серия А, Хойлунд отчая Ювентус (ВИДЕО)

Нападателят вкара и двата гола за успеха с 2:1 в дербито на XIV кръг

Байерн срещу РБ Лайпциг в осминафиналите за Купата на Германия

Херта (Берлин) ще се изправи срещу Фрайбург

Хартс удари Селтик в дербито за върха в Шотландия (ВИДЕО)

Нанси дебютира с поражение начело на "детелините"

Росен Божинов с 90 минути за Анверп при класика срещу Генк (ВИДЕО)

Родният национал се представи на ниво

Джаспър пропусна дузпа и Железничар загуби като гост (ВИДЕО)

Въпреки това той изигра пълни 90 минути, докато Христо Иванов въобще не бе в групата за мача

В Тотнъм притеснени за Удоджи и Коло Муани

Победата над Брентфорд беше първи домакински успех на тима във Висшата лига от 16 август насам

ПАОК с трети пореден успех в Гърция, Десподов влезе като смяна (ВИДЕО)

Отборът на българина би Арис с 3:1

Еспаньол влезе в топ 5 на „Ла Лига“(ВИДЕО)

След минимална победа у дома над Райо Валекано