Гонзало Игуаин убива последната надежда за Бербатов в Манчестър Юнайтед

Гонзало Игуаин убива последната надежда за Бербатов в Манчестър Юнайтед

Аржентинският голмайстор е желан от Манчестър Юнайтед и Челси

Поредните слухове от Англия и Испания слагат край на кариерата на Димитър Бербатов в английския шампион Манчестър Юнайтед. Според информации от Острова Манчестър Юнайтед и Челси са в битка за стрелеца на Реал Мадрид Гонзало Игуаин.

Ако „червените дяволи” успеят да измъкнат „Ел Пипита” от „Сантяго Бернабеу”, този трансфер може да има най-сериозни последици за Димитър Бербатов. Мениджърът Алекс Фъргюсън обяви публично, че клубът ще активира клаузата за преподписване на договора на Бербо за още една година, но Игуаин може да направи това излишно.

Челси вече готви оферта от 45 милиона паунда, което засега прави „сините” фаворит за подписа на аржентинеца. От своя страна Юнайтед искат да имат още един нападател от световна класа, който да може да замести застаряващите звезди Димитър Бербатов и Майкъл Оуен.

Игуаин пък не може да се похвали, че е спечелил доверието на Жозе Моуриньо напълно. Многото голове не гарантират титулярното му място и често Карим Бензема го оставя на пейката за сметка на себе си.

Според ibtimes.com Челси е в по-добра позиция за нападателя, но не се знае какво мисли по въпроса Специалния. Друга информация от caughtoffside.com нарежда и Милан сред претендентите за Игуаин.
Рома вече е на ръба на топ 4 след комфортно 2:0 над Каляри (ВИДЕО)

Рома победи с 2:0 Каляри в двубой от 24-ия кръг на Серия А, игран на "Олимпико"

Росиниър не е притеснен от психологическото състояние на Челси

Мениджърът на Челси Лиъм Росиниър похвали психическата устойчивост на играчите си за постигнатата серия от победи, след като пое поста през миналия месец

Илия Груев е номиниран за Играч на кръга във Висшата лига

Българският национал Илия Груев получи голямо признание в Англия

Директор на Рома: Крайно време е за новите договори на Пелегрини и Дибала

Спортният директор на Рома Рики Масара призна, че е дошъл моментът за окончателни решения относно новите договори на Пауло Дибала и останалите играчи с изтичащи контракти, като в същото време отново коментира и присъствието на клубната легенда Франческо Тоти

Карабельов пред трансфер в родния клуб на Ибрахимович

Според информация на Sportbladet, Малмьо работи по привличането на българския полузащитник Янис Карабельов

Аталанта продължи победната серия с 2:1 над Кремонезе (ВИДЕО)

Отборът на Аталанта продължи подема си в Серия "А" със своята домакинска победа над Кремонезе с 2:1 в предпоследния мач от 24-тия кръг на италианския елит