Григор Димитров ще играе в четвъртък вечерта в Стокхолм

Григор Димитров ще играе в четвъртък вечерта в Стокхолм

Надпреварата е с награден фонд от 537 000 евро

Григор Димитров ще изиграе двубоя си от втори кръг на АТР 250 турнира в Стокхолм в четвъртък. Битката му с Николас Алмагро е насрочена за не преди 21,30 часа българско време.

До момента Гришо и Алмагро имат по един разменен успех. Победата на българина е от 2013-а в Синсинати в два сета.

Победителят от този мач ще играе най-вероятно с поставения под номер 1 и фаворит за титлата Томаш Бердих.

Надпреварата в Стокхолм е с награден фонд от 537 000 евро.

Шапки долу: Джокович ликува в 5-часова драма за 1/2-финал на Уимбълдън! (ВИДЕО)

7-кратният шампион на “свещената трева” пречупи Оже-Алиасим и ще срещне Яник Синер

Зверев на 1/4-финал на Уимбълдън

Шампионът от "Ролан Гарос" Александър Зверев победи чеха Иржи Лехечка с 6:4, 7:5, 3:6, 7:6 (6) в доиграването на мача на "Уимбълдън", който започна още снощи, но бе прекъснат при 2:0 сета и 3:3 в третата част в полза на германския играч заради късния час.

Синер премина и през Щруф, за да продължи защитата на титлата

Миналогодишният шампион Яник Синер (Италия) продължава защитата на титлата си на "Уимбълдън", записвайки трудна победа на четвъртфиналите срещу 74-тия в света Ян-Ленард Щруф (Германия) със 7:5, 7:6(4), 6:3 в мач, продължил два часа и 37 минути

Кузманов отпадна в първия кръг в Германия

Отстъпи на Ян Чоински

Денчева с убедителна победа на старта в Румъния

Даде само два гейма на водачката в схемата

Григор Димитров: Целта да спечеля титла от Големия шлем никога не е изчезвала

„Допуснах твърде много грешки, просто твърде много", каза тенисистът