Блан: Малко съм разочарован от резултат

Блан: Малко съм разочарован от резултат

"Като цяло смятам, че бе равностоен мач и равенството бе справедливо", каза наставникът на ПСЖ

Старши треньорът на френския шампион Пари Сен Жермен – Лоран Блан заяви, че равенството срещу Реал Мадрид е бил справедлив резултат спрямо показаното на терена. Двата тима завършиха 0:0 на Парк де Пренс, в двубой от група „А” на Шампионската лига.

 

„Трябва да призная, че съм малко разочарован от крайния резултат, защото желаехме силно победата. Не изиграхме обаче двете полувремена по един и същ начин – особено в центъра на терена. Ние сме много амбициозен тим, но със сигурност бе по-трудно отколкото очаквах да противопоставим нашата игра срещу тази на Реал. Направихме няколко малки промени на почивката, които дадоха повече шансове на съперника да контраатакува, но това беше риск, който трябваше да поемем в търсенето на трите точки. Като цяло смятам, че бе равностоен мач и равенството бе справедливо”, заяви наставникът на френския шампион.

 

Луис Енрике искал да напусне стадиона при 0:2

След обрата на Пари Сен Жермен срещу Монако (3:2), треньорът на парижани Луис Енрике призна, че при 0:2 в първите минути е имал желание да си тръгне от стадиона в компанията на съпругата и децата си, пише вестник "Льо Паризиен".

Бенфика се защити с ВИДЕО за расисткия скандал

От Бенфика пуснаха видео клип в профилите си в социалните мрежи с цел да защитят играча си Джанлука Престиани, който бе обвинен от голмайстора на Реал Мадрид Винисиус Жуниор в расистка обида и, че е нарекъл "маймуна" в мача от Шампионската лига, завършил 1:0 за испанския гранд.

Винисиус избухна: Расистите са страхливци

Първият мач между Бенфика и Реал Мадрид от плейофите на Шампионската лига беше прекъснат за близо десет минути заради расистки обиди след единственото попадение на Винисиус Жуниор от испанския гранд за успеха с 1:0, като бразилецът се оплака, че е бил наречен "маймуна" от аржентинеца Джанлука Престиани, предаде АФП.

Нова порция от плейофите на Шампионската лига тази вечер

Тази вечер ще се изиграят четири срещи от плейофната фаза на Шампионска лига, като ответните мачове са след седмица.

Борусия (Дортмунд) закъсня, но не прости на Аталанта в Шампионската лига (ВИДЕО)

„Жълто-черните“ спечелиха с 2:0

Реал взе сладък реванш от Бенфика след огромни ексцесии (ВИДЕО)

Винисиус вкара победния гол и се забърка в нов расистки скандал