Треньорът на Етър за Novsport.com: Най-добрият жребий за нас, не си правим илюзии, Левски е фаворит (аудио)

Треньорът на Етър за Novsport.com: Най-добрият жребий за нас, не си правим илюзии, Левски е фаворит (аудио)

Турнирът за купата не е приоритет за нас, искам играчите да мислят за мача с Поморие, не за Левски

Турнирът за Купата на България не е приоритет за Етър (Велико Търново), но Левски е възможно най-добрият жребий за "виолетовите", заяви специално за Novsport.com старши треньорът на Етър и бивш играч на Левски Георги Тодоров. "За всеки е чест да играе срещу един от най-добрите отбори в България", уверен е наставникът на "болярите".

Въпреки че купата не е приоритет, треньорът ще заложи на най-добрите играчи, с които разполага, срещу Левски. Тодоров смята, че Левски е фаворит в мача, защото има по-добър и обигран отбор, но той се надява на достойно представяне срещу „сините”. „Не вярвам Левски да ни подцени”, сподели той.

Не си правя излюзии, че ние сме едва ли не по-добър отбор от Левски и ще победим. Надявам се да се представим достойно, да направим добър мач и нищо не се знае в крайна сметка, това е футболът”, коментира жребия Георги Тодоров.

Наставникът иска неговите играчи да не мислят още сега за купата и Левски, а да насочат цялото си внимание към предстоящия мач в Източната Б група с Черноморец (Поморие).

Чуйте цялото мнение на треньора на Етър Георги Тодоров за жребия за 1/8 финалите за Купата на България в прикачения аудио файл!

Двубоят Етър – Левски ще се играе на стадион „Ивайло” във Велико Търново на 3 декември от 13:30 часа.
Прогноза: Под 2.5 гола в "Надежда"

Генчев отново се изправя срещу Ботев (Пд)

Над 500 участници взеха участие във второто издание на турнира „Училищни лъвчета 2025“

Иван Турициов и Мартин Георгиев посетиха турнира

Лудогорец пуска билетите за ПАОК на Никулден

Не изпускай шанса да си част от големия мач, зоват "орлите"

Георги Иванов откри важна среща в родния футбол

Федерацията проведе национално съвещание на зоналните и областните си съвети

Черно море без трима за мача с ЦСКА

Утре Черно море ще се изправи срещу ЦСКА в опит да завърши успешно годината в efbet Лига пред феновете си на "Тича"

БФС глоби Левски с възстановяване на щетите на стадиона на Славия

Вижте всички решения на Дисциплинарната комисия след последните кръгове в efbet Лига и Втора лига

Официално: Локомотив София с нов спортен директор

Локомотив София има нов спортен директор в лицето на Даниел Васев, обявиха от клуба

ОС на БФТ прие единодушно декларация за бъдещото развитие и надграждане на БНТЦ

На събранието беше проведена дискусия за промени в устава на БФТенис

Официално: ЦСКА 1948 подписа с германски халф

"Червените" се подсилиха с Флориан Кребс