В Англия: ПСЖ изкушава Челси и Азар с луди пари през зимата

В Англия: ПСЖ изкушава Челси и Азар с луди пари през зимата

"Принцовете" предлагат 75 млн. паунда на "сините" и почти 50% по-висока заплата на белгиеца

Английският шампион Челси може да загуби една от най-ярките си звезди още тези зима, прогнозират медиите на Острова.

Причината е, че богаташите от Пари Сен Жермен са готови да предложат 75 млн. паунда за Еден Азар през януарския трансферен прозорец.

Заради слабата си форма този сезон 24-годишният белгийски национал е в обтегнати отношение с наставника на „сините” Жозе Моуриньо и е много вероятно подобна оферта да бъде разгледана, твърди „Сън”.

Изданието коментира, че Азар бе избран за играч на миналия сезон в Челси, но Моу го остави на пейката срещу Астън Вила.



Специалния иска от крилото повече, а Пари СЖ му предлага сериозно увеличение на заплатата, посочва „Мирър”.

В момента Азар прибира по 200 000 паунда на седмица в Лондон, но на „Парк де Пренс” са готови да му дават с близо 50% повече.

Медиите в Англия припомнят още, че ПСЖ имаше интерес към футболиста още, докато той играеше за Лил, а освен това направи неуспешен опит да го вземе миналото лято, когато Азар парафира нов договор с Челси. 

Според информациите интерес към техничаря има още от Реал Мадрид, Барселона и двата гранда от Манчестър, които също бяха близо до подписа му преди той да избере Челси.

Гръм в Испания: Селта подчини 9 от Реал на „Бернабеу“(ВИДЕО)

Резерва на гостите, травма на Рюдигер и 2 червени картона допълниха кошмара на Белия балет

Наполи е на върха в Серия А, Хойлунд отчая Ювентус (ВИДЕО)

Нападателят вкара и двата гола за успеха с 2:1 в дербито на XIV кръг

Байерн срещу РБ Лайпциг в осминафиналите за Купата на Германия

Херта (Берлин) ще се изправи срещу Фрайбург

Хартс удари Селтик в дербито за върха в Шотландия (ВИДЕО)

Нанси дебютира с поражение начело на "детелините"

Росен Божинов с 90 минути за Анверп при класика срещу Генк (ВИДЕО)

Родният национал се представи на ниво

Джаспър пропусна дузпа и Железничар загуби като гост (ВИДЕО)

Въпреки това той изигра пълни 90 минути, докато Христо Иванов въобще не бе в групата за мача

В Тотнъм притеснени за Удоджи и Коло Муани

Победата над Брентфорд беше първи домакински успех на тима във Висшата лига от 16 август насам

ПАОК с трети пореден успех в Гърция, Десподов влезе като смяна (ВИДЕО)

Отборът на българина би Арис с 3:1

Еспаньол влезе в топ 5 на „Ла Лига“(ВИДЕО)

След минимална победа у дома над Райо Валекано