Двойката на „Парадайс данс” Тодор Кондов-Снежана Славова игра ¼-финал във Виена

Двойката на „Парадайс данс” Тодор Кондов-Снежана Славова игра ¼-финал във Виена

Пловдивската двойка Тодор Кондов - Снежана Славова от „Парадайс данс” при Военен клуб-Пловдив игра на престижен ¼-финал на латина във Виена на най-силния международен турнир по спортни танци от календара на Международната федерация, завършил преди няколко дни

Пловдивската двойка Тодор Кондов - Снежана Славова от „Парадайс данс” при Военен клуб-Пловдив игра на престижен ¼-финал на латина във Виена на най-силния международен турнир по спортни танци от календара на Международната федерация, завършил преди няколко дни. 

Популярното състезание в Австрия и тази година бе кръг от Световната купа. Надпреварата събра почти целия елит на спортните танци в Европа и света бе изключително силно. Българската двойка се представи обаче на високо ниво и малко не ѝ достигна да се добере до полуфиналите въпреки жестоката конкуренция. 

Както е известно, Тодор Кондов - Снежана Славова представяха България и на световното първенство по латиноамерикански танци в Ню Йорк, САЩ през миналата година. В шампионата на планетата тогава се пуснаха всички най-добри танцови двойки на латина в света, конкуренцията бе жестока, а нашите стигнаха до 1/8-финалите.



Кондов-Славова са вицешампиони на страната и безапелационни носители на купата на страната на латина за миналата 2010 година. 

„Тошко и Снежка са много опитна и сработена двойка, вицешампиони на България за последните две години. Ще разчитаме много на отличното представяне, дано само имат повече спортен шанс, което също е от значение в нашия спорт”, сподели главният треньор на „Парадайс данс” Светозар Жеков. - Конкуренцията там ще е жестока, защото членки в Евросъюза са много от страните с лидерски позиции в спортните танци като Италия, Германия, Франция, Унгария и Испания”.

Историческо признание за плажния футбол на България

За BSC BETVAM това е не просто състезание, а златна възможност да представи достойно България

Девет наши на ЕП по спортна стрелба за мъже и жени до 23 г.

Девет български състезатели ще участват на европейското първенство по спортна стрелба с въздушно и малокалибрено оръжие за мъже и жени до 23 години в Полша, съобщиха от Българския стрелкови съюз.

Сабльорките ни 14-и на Световното

Женският национален отбор на България на сабя завърши на 14-о място на световното първенство по фехтовка в Хонконг.

ММА звездата Дакота Дичева отново позира с българския флаг

Тя не е забравила корените си

Мицин иска финал на Европейското

Повече от 15 състезатели ще представят България на Eвропейското първенство по плувни спортове в Париж от 31 юли до 16 август.

Погачар вече е петкратен шампион на Обиколката на Франция (ВИДЕО)

Матьо ван дер Пул спечели последния етап, нидерландецът се нареди към легендите