Ван Гаал: Най-добре е да развиваме Марсиал като нападател

Ван Гаал: Най-добре е да развиваме Марсиал като нападател

„Той смята, че може да играе на 3 позиции, но ще се справи и на дясното крило”

„Никога не съм казвал, че той е ляво крило. Антони не иска да играе от дясно, но аз съм сигурен, че ще се справи”

„Никога не съм казвал, че той е ляво крило.”

Това заяви Луис ван Гаал, след като бе запитан защо използва лятната си покупка Антони Марсиал на фланга, вместо на върха на атаката.

„Всичко зависи от плана, който имаме за самия мач. Също така от слабостите на съперника и самия опонент”, посочи холандският наставник на Манчестър Юнайтед.

„Той казва, че може да играе на три позиции – като нападател, ляво крило и като „десетка”. Антони не иска да играе от дясно, но аз съм сигурен, че ще се справи и там. Това обаче е друга тема. Каква е неговата най-добра позиция? Мисля, че тя е на върха на атаката, но той все още трябва да се развива. Според мен най-добре е да го развиваме именно като нападател, а не като ляво крило.”

Болоня потрепери, но успя да бие Кремонезе (ВИДЕО)

Болоня победи Кремонезе като гост с 2:1 в мач от 31-ия кръг на Серия А, като по този начин излезе на 8-о място с 45 точки

Дербито Интер - Милан се мести в Австралия

Двата тима редят контрола на друг континент

Шампион на 5-ти април: ПСВ си гарантира титлата в Ередивизи!

ПСВ Айндховен официално е шампион на Нидерландия, подобрявайки рекорд от 1978 година

Нападател на Дортмунд иска трансфер

Милан и Тотнъм следят Гираси

Удар по Нидерландия: Халф е аут за Мондиала след тежка контузия

Полузащитникът на нидерландския национален отбор Йерди Шаутен ще пропусне Световното първенство по футбол, след като получи травма в коляното в мач на ПСВ Айндховен и ще претърпи операция, съобщава агенция Ройтерс

Хетафе изпревари Атлетик Билбао след 2:0 над баските у дома (ВИДЕО)

Хетафе победи Атлетик Билбао с 2:0 като домакин в двубой от 30-ия кръг на испанската Ла Лига