Повдигнаха обвинение срещу Бензема, грозят го 5 години затвор

Повдигнаха обвинение срещу Бензема, грозят го 5 години затвор

Полицията пусна нападателя да се прибере в Мадрид

Съдът във Версай повдигна обвинение срещу нападателя на Реал Мадрид Карим Бензема за участие в изнудване на друг френски футболист - Матийо Валбуена, съобщи Франс прес.

Съдът забрани на Бензема да контактува с Валбуена по какъвто и да е повод. Ако вината на Бензема бъде доказана, го грози присъда от 5 години затвор.

Изнудвачите искали пари от Валбуена и го заплашили, че в противен случай ще публикуват секс запис от интимен характер с участието на Валбуена.

Според информации в някои медии компроментиращото клипче се намира в телефона на Бензема.

В същото време адвокатът на Бензема - Силвен Корме, опроверга твърденията, че играчът си е признал при разпита за съпричасност към шантажа.

Междувременно, френската полиция освободи Бензема. Футболистът скоро ще се завърне в Мадрид и ще бъде на разположение на своя клуб.

Болоня потрепери, но успя да бие Кремонезе (ВИДЕО)

Болоня победи Кремонезе като гост с 2:1 в мач от 31-ия кръг на Серия А, като по този начин излезе на 8-о място с 45 точки

Дербито Интер - Милан се мести в Австралия

Двата тима редят контрола на друг континент

Шампион на 5-ти април: ПСВ си гарантира титлата в Ередивизи!

ПСВ Айндховен официално е шампион на Нидерландия, подобрявайки рекорд от 1978 година

Нападател на Дортмунд иска трансфер

Милан и Тотнъм следят Гираси

Удар по Нидерландия: Халф е аут за Мондиала след тежка контузия

Полузащитникът на нидерландския национален отбор Йерди Шаутен ще пропусне Световното първенство по футбол, след като получи травма в коляното в мач на ПСВ Айндховен и ще претърпи операция, съобщава агенция Ройтерс

Хетафе изпревари Атлетик Билбао след 2:0 над баските у дома (ВИДЕО)

Хетафе победи Атлетик Билбао с 2:0 като домакин в двубой от 30-ия кръг на испанската Ла Лига