Линда Зечири на полуфинал в Ирландия

Втората ракета на България Линда Зечири се класира за полуфиналите на международния турнир по бадминтон в Ирландия с награден фонд 15 000 долара.

Българката, която е поставена под номер 3 в основната схема, победи на ¼ финалите Ану Ниеминен (Финландия) с 21:15, 21:12 за 31 минути. В спор за място на финала, по-късно тази вечер, Зечири ще срещне победителката от двубоя между номер 2 в схемата Каролина Марин (Испания) и Сашина Варан (Франция).
Националите по спортен риболов са световни вицешампиони

Голям успех за родните рибари

България завърши на 10-о място на Световната купа по фехтовка

Карлос Насар: Никога не бих предал хората, които ме подкрепят

„Отивам в Париж, за да зарадвам България“

Министър Глушков присъства на фестивала по утринна гимнастика „Ямбол‘24“

Йоана Илиева и Олга Храмова във втория ден на Световната купа по фехтовка в Пловдив

Зам.-министър Петър Младенов награди участниците в спортния празник на училище „Питагор“