И Сашо Томов с дело срещу ЦСКА

И Сашо Томов с дело срещу ЦСКА

Това става ясно от молба №134648, която е входирана на 4 ноември в съда

Контролираната от Александър Томов фирма „Лира Инвестмънт“ си търси пари от ЦСКА.

Това става ясно от молба №134648, която е входирана на 4 ноември в съда.

Тя е за предявяване на вземания.

Томов използваше фирмата, за да дава заеми на клуба с парите, които бе взел от Петър Манджуков и Юлиан Инджов срещу доста сериозна лихва. Така в крайна сметка „червените“ бяха докарани до фалит под негово ръководство, пише „24 часа”.

Според "Тема спорт" обаче това е част от процедурата по несъстоятелност, която тече в старото дружество ПФК ЦСКА и "Лира"  ще се откаже от всички вземания, тъй като е сключила договор за това с клуба.

Междувременно синдик в старото дружество все още не е назначен. Срокът за това е едномесечен, но той е "пожелателен". Така старото дружество може да остане без постоянен синдик дори до края на годината.

Бойко Величков: Знаем какъв е пътят ни и имаме работа за вършене

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков коментира жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България, който противопостави "червените" срещу Лудогорец.

Икономическа полиция на проверка в Спартак Варна

Представители на Спартак Варна са получили призовки от служители на Икономическа полиция за извършване на проверка

От Лудогорец: Първенството и Европа сa приоритет, но няма да дадем Купата на ЦСКА

Димитър Божкилов, който е мениджър "Трансфери" в Лудогорец, коментира жребият за полуфиналите за Sesame Купа на България.

Душан Косич: Целта ни е да дадем всичко от себе си и да накараме феновете ни да се гордеят

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич коментира жребия в полуфиналите за Купата на България пред официалния сайт на клуба.

Ясни са полуфиналните двойки за Купата на България

Отново сблъсък между Лудогорец и ЦСКА

Престиани опроверга Винисиус и разкри за заплахи от играчи на Реал Мадрид

Аржентинският футболист на Бенфика Джанлука Престиани опроверга бразилския нападател на Реал Мадрид Винисиус Жуниор, който го обвини в расистки обиди.