Георги Иванов: Сираков вреди на Левски

Георги Иванов: Сираков вреди на Левски

„Лудогорец играе най-добрия футбол в България”, отсече спортно-техническият директор на „сините”

Спортно-техническият директор на Левски – Георги Иванов – Гонзо, даде интервю за предаването на Крум Савов по Канал 3, в което нападна друга легенда на клуба – Наско Сираков, че вреди на отбора.

„ Имам по-голямо образование от Боримиров. За Сираков – няма го в клуба, затова смята, че е селски. Ако се върне, ще стане европейски. Не им прави чест да говорят такива неща. Сираков вреди на Левски в последните години. В Левски се работи по европейски”, заяви спортно-техническият директор на „сините”.

Легендата на Левски не спести и суперлативите си към отбора на Лудогорец, който според него играе най-добрия футбол у нас: „Показаха доста голям потенциал, те играят най-добрия футбол в България. Трябва да стигнем тяхното ниво. През втория полусезон този тим няма да бъде подценяван, както досега и ще им е трудно да задържат това ниво. Левски обаче ще е съвсем друг тим през пролетта. В Разград обаче се работи правилно”.
ЦСКА прибира 4 милиона от Лапоухов?

Вратарят на ЦСКА привлича сериозно внимание от чуждестранни клубове

Първата съпруга на Боби Михайлов: Беше прекрасен човек!

Първата съпруга на починалия легендарен вратар Борислав Михайлов - Петя Костова, сподели своята скръб в история на профила си в социалната мрежа Instagram с кратко, но силно емоционално послание

Девойките до 17 г. започнаха с победа евроквалификациите

България победи Босна и Херцеговина с 2:0

Нов директор на „Лаута“ призова за подкрепа срещу Локо Сф

Георги Величков излезе с призив към феновете на Локо Пд

Фен №1 на Черно море: Илиан Илиев е магьосник

„Петото място ще го вземем, но това нито е трудност, нито ще е постижение"

Лапорта: Барселона не изисква от футболистите си да говорят каталонски

„Това е официалният език на Барселона и играчите знаят това добре“