Арън Харпър: Дано Левски продължи да играе силно и да спечели титлата

Арън Харпър: Дано Левски продължи да играе силно и да спечели титлата

Американецът смята, че Левски не е разкрил пълния си потенциал

Баскетболистът на Левски - Арън Харпър, изрази надежда, че "сините" ще продължат да се представят добре в шампионата на България и в Балканската лига. Снощи в зала "Универсиада" столичани спечелиха с 67:66 срещу македонски Фени Индъстрис, но пък загубиха в дербито от основния конкурент в българския шампионат Лукойл Академик миналата седмица. 

"Дано продължим да се представяме така. Имаме опитен отбор, но трябва да продължим да печелим. Все още не сме разкрили пълния си потенциал. За нас беше голям шок да загубим дербито с Лукойл Академик с толкова голяма разлика. Те са добър отбор, който има предимство от това, че участва в европейските клубни турнири", заяви Хърпър. 

"Срещу Фени играхме страхотно. И те са класен тим, но ги познаваме много добре, както и те нас. Играем често с тях в последните години. Снощи се представихме много добре при играта в защита. Представянето ни е на прилично ниво. Искам да спечеля титлата на България с Левски, но все още е рано, тъй като има още много мачове", каза още Арън Харпър.
 

Агентът на ЛеБрон: Ако Никс не бяха станали шампиони, щеше да отиде там

Филаделфия 76ърс е една от потенциалните дестинации за ЛеБрон Джеймс

80% от билетите за мача между България и Норвегия в "Арена Ботевград" са продадени

Българска федерация по баскетбол обяви, че 80% от билетите за мача на националния отбор срещу Норвегия вече са продадени

ФИБА постави наше момиче сред звездите на Евро 2026 в Самоков

Международната федерация по баскетбол (ФИБА) постави българката Деница Манолова сред 10-те състезателки, които публиката трябва да следи по-внимателно по време на Европейското първенство за девойки до 20 години в дивизия В.

Реал (М) се раздели с треньора си

Испанският баскетболен тим Реал Мадрид се раздели официално със старши треньора Серджо Скариоло.

Никола Вучевич се завръща в Орландо Меджик

Ветеранът Никола Вучевич ще се завърне в Орландо Меджик и ще подпише едногодишен договор на стойност 3,9 милиона долара, съобщава ESPN.

Бомба отвъд океана: ЛеБрон Джеймс си тръгва от ЛА Лейкърс

41-годишният баскетболист обаче остава в НБА