Боби Михайлов: ЦСКА няма да бъде наказан за допинг (видео)

Боби Михайлов: ЦСКА няма да бъде наказан за допинг (видео)

Ако се докаже нещо - ще го отнесат играчите, даде пояснение на ситуацията президентът на БФС след церемонията по награждаването на "Футболист на годината"

Президентът на Бъгларския футбол съюз Борислав Михайлов остана изключително доволен от спечелването на трофея за "Футболист на годината" от страна на сина му - Николай Михайлов. За 2011 година Ники бе избран за първото място пред втория Стилиян Петров и третия - Димитър Бербатов.

 

"Много съм горд с Николай Михайлов и съм щастлив. Той си  е заслужил приза абсолютно с поведението и играта си през последната година. Вие, журналистите, гласувате – той със сигурност е заслужил наградата. Бербатов също е заслужено сред първите", заяви Михайлов пред репортер на Novsport след церемонията по награждаването. 

 

"Изпращаме една трудна година – като финансово отношение и като резултати. Футбол все пак се прави в България и се надявам следващата година да е много по-добра. Видяхте каква награда за развитието получи Лудогорец."

 

"Докато не се докаже нещо в ЦСКА не искам да коментирам. Наказания за ЦСКА не може да има. Самите футболисти, ако се докаже нещо, ще го отнесат. Има си правилник и ние сме лицензирана спортна федерация и ние трябва да спазваме това, което се казва от спортното министерство и от БОК. Антидопинговата комисия работи към тях", заяви Боби по повод допинг-скандала с футболисти от ЦСКА.

 

"Аз не съм адвокат. ЦСКА има право да обжалва, да се защити. Ние чакаме решенията на всички инстанции. Когато станат ясни, тогава и ние ще се произнесем."

 

"Ще имаме 3 хубави контроли за новото ръководство на националния отбор. Говорим с Хърватска, ако не е Хърватска – може би Словения."

 

"Надявам се – нова година – нов късмет и догодина да направим първата копка на националния стадион", завърши президентът на БФС. 

ОФИЦИАЛНО: Барселона обяви трансфера на Родри

Полузащитникът на Манчестър Сити Родри се присъедини към Барселона, според пресслужбата на каталунския клуб

Георги Давидов ще свири Левски - Спартак (Варна)

Мартин Великов е с наряда за столичното дерби между Локо София и ЦСКА

Виейра пое националния отбор на Сенегал

Френският специалист Патрик Виейра е назначен за старши треньор на националния отбор на Сенегал, обяви Футболната федерация на страната

Симеоне не извика Алварес за първия мач от сезона

Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне потвърди, че Хулиан Алварес няма да вземе участие в предстоящия мач срещу Малага от първия кръг на Ла Лига

ОФИЦИАЛНО: "Васил Левски" е разпродаден за Левски - АЕК

От Левски обявиха, че абсолютно всички билети за днешния мач с АЕК от плейофната фаза на Шампионската лига са продадени

Цветомир Найденов пожела успех на Левски

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 – Цветомир Найденов, пожела успех на Левски в предстоящия плейоф на Шампионската лига срещу АЕК Атина