Юсейн Болт: Искам да подпиша пробен договор с Манчестър Юнайтед

Юсейн Болт: Искам да подпиша пробен договор с Манчестър Юнайтед

"Имам добра подготовка, бих се включил добре в отбора"

Шесткратният олимпийски шампион по лека атлетика и световен рекордьор в бягането на 100 и на 200 метра Юсейн Болт е уверен, че може да реши проблемите на Манчестър Юнайтед. Спринтьорът от Ямайка е горещ почитател на "червените дяволи" и е готов да подпише договор с клуба, за да изпробва своите сили във футбола.

"Аз мисля, че мога да подпиша пробен договор, каза Болт. А след това ще видим. Смятам, че аз бих се включил в отбора, защото имам добра подготовка, бърз съм, мога да контролирам топката, разбирам играта. Така че в случай на подписване на пробен договор на мен може да ми предложат договор и за пет години".

Саръбоюков и Начева скачат в Пловдив

За първи път след световното първенство в зала в Торун, Божидар Саръбоюков и Александра Начева застават рамо до рамо, за да оглавят стартовите списъци на турнира "Розаимпекс" в Пловдив.

Кирил Осев с два златни медала на Държавното първенство по лека атлетика за ветерани

В град Пловдив се проведе Държавното първенство за ветерани по лека атлетика. В него взе участие и най-добрият петрички лекоатлет, състезаващ се в тази категория Кирил Осев.

Наш атлет спечели три световни титли

Шабан Мустафа спечели три златни медала на Световното първенство по планинско бягане за ветерани

Още един рекорд падна на Витоша 100

Още един рекорд бе счупен в 100-километровата Обиколка на Витоша. Мария Николова пробяга разстоянието за 8 часа, 48 минути и 14 секунди и така подобри с над осем минути своето досегашно върхово постижение.

Христо Илиев с пореден силен резултат и бронзов медал (ВИДЕО)

Българинът записа време 10.15 секунди на състезание в Йерусалим

Звездата на леката атлетика при ветераните в Петрич коментира предстоящото състезание

Кирил Осев с нагласа за успешно представяне и с следващите състезания