Сайтът на Юнайтед за Берба: Върна се към най-върховната си форма

Сайтът на Юнайтед за Берба: Върна се към най-върховната си форма

Българинът вкара хеттрик при разгрома с 5:0 над Уигън

Официалният сайт на Манчестър Юнайтед засипа с похвали българския нападател Димитър Бербатов, след днешния му хеттрик във вратата на Уигън. Срещата се игра на стадион "Олд Трафорд" и бе от програмата на 18-ия кръг на Висшата лига, а "червените дяволи" разгромиха "латикс" с 5:0.

„Българинът се завърна към най-върховата си форма от миналия сезон. Бербатов отпразнува титулярното си място със страхотен хеттрик. Сюблимният момент от играта на Бербатов бе вторият му гол във вратата на Уигън. Просто върховен“, пишат на сайта на „червените дяволи“.

Като по филмите: Белгия с магичен обрат над Сенегал (ВИДЕО)

“Червените дяволи” губеха с 0:2 до 85-ата минута

Борац обяви сериозен интерес към мача с Левски

От Борац Баня Лука обявиха, че интересът към предстоящия мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Левски е огромен.

Антонио Конте е готов да застане начело на Италия

С цел отново да застане начело на националния отбор по футбол на Италия, Антонио Конте има готовност да се съгласи на сериозно редуциране на финансовите си претенции.

Официално: ЦСКА 1948 обяви първи нов, подписа с тунизийски халф

Моатаз Земземи парафира с вицешампионите

Официално: Барселона преподписа с Андреас Кристенсен за още две години

Клубът анонсира новината в своите мрежи

Почетино: Не сме фаворити срещу Босна, те заслужават уважение

Селекционерът на САЩ похвали противника