Купата на Императора отива в Токио

Купата на Императора отива в Токио

Бразилецът Лукас Северино вкара два гола за победата

Бразилският нападател Лукас Северино отбеляза два гола при победата на ФК Токио над Киото Санга от турнира "Купата на Императора". Трофеят, завоюван от ФК Токио е първи за тима.

 

"Искам да кажа едно голямо "благодаря" на играчите. Беше страхотен сезон и спечелването на Купата на Императора накрая бе специално. Мисля, че ще можем да се справим с конкуренцията през следващата година", заяви наставникът на тима Киоши Окума. 

 

"Преди седем месеца аз се бях отказал от футбола. Да се завърнеш във футбола с две титли е фантастично", заяви след победата 32-годишният голмайстор Лукас.