Меси се върна в Барселона след празниците

Меси се върна в Барселона след празниците

Аржентинецът може да играе още срещу Осасуна за Купата на Краля

Суперзвездата на Барселона Лионел Меси се завърна в Испания след празничната седмица, която прекара в родната Аржентина.
Така той може да се появи на терена още за 1/8 финалите на Копа дел Рей срещу Осасуна, предава „Ел Мундо Депортиво”.

Меси получи четири дни допълнителна почивка за Коледа, но се завърна на базата на Барселона днес по обяд. 24-годишният гений обаче няма да тренира със съотборниците си днес, а от щаба на клуба ще преценят здравословното му състояние.

Шампионът на Испания, Европа и света посреща Осасуна на 4 януари вечерта за Купата на Испания. 4 дни по-късно е каталунското дерби срещу Еспаньол в Примера дивисион.
Като по филмите: Белгия с магичен обрат над Сенегал (ВИДЕО)

“Червените дяволи” губеха с 0:2 до 85-ата минута

Борац обяви сериозен интерес към мача с Левски

От Борац Баня Лука обявиха, че интересът към предстоящия мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Левски е огромен.

Антонио Конте е готов да застане начело на Италия

С цел отново да застане начело на националния отбор по футбол на Италия, Антонио Конте има готовност да се съгласи на сериозно редуциране на финансовите си претенции.

Официално: ЦСКА 1948 обяви първи нов, подписа с тунизийски халф

Моатаз Земземи парафира с вицешампионите

Официално: Барселона преподписа с Андреас Кристенсен за още две години

Клубът анонсира новината в своите мрежи

Почетино: Не сме фаворити срещу Босна, те заслужават уважение

Селекционерът на САЩ похвали противника