Планът на Интер: С продажбата на Снайдер да финансира трансфера на Тевес

Планът на Интер: С продажбата на Снайдер да финансира трансфера на Тевес

Краят на двете трансферни саги е съвсем близо, твърдят на Острова

Ръководството на миланския гранд Интер иска да се раздели със своя холандски полузащитник Уесли Снайдер час по-скоро, за да може да инвестира средствата от сделката в трансфер на Карлос Тевес, твърдят английските медии.

Както е известно, сериозен интерес към национала на „лалетата” проявява английският шампион Манчестър Юнайтед, но преминаването му на „Олд Трафорд” през лятото бе стопирано заради големите финансови претенции на нисичкия халф.

Според хора, близки до Снайдер, сега той е готов да намали драстично заплатата си само и само да заиграе във Висшата лига, а от Интер смятат да вложат средствата от продажбата му, за да привлекат в редиците си аржентинския стрелец на Манчестър Сити – Карлос Тевес.

„Гражданите” вече отказаха да пуснат под наем своя бивш капитан, макар желание да го ползват като преотстъпен да изявиха и от Милан, и от Коринтианс.

Карлито изпадна в немилост на „Етихад”, след като отказа да влезе като резерва в мач от Шампионската лига срещу Байерн (Мюнхен) и оттогава не е участвал в официален мач, а към момента се намира в Буенос Айрес.

Според британския всекидневник „Метро”, краят на двете саги е съвсем близо, като се очаква трансферите да станат факт през януарския прозорец, който затваря в края на месеца.

Виляреал би 10 от Хетафе

Виляреал победи Хетафе с 2:0 в мач от 15-ия кръг на Ла Лига.

Краев с гол при победа на Апоел Тел Авив

Българският национал Андриан Краев вкара едно от попаденията при успеха на тима си Апоел Тел Авив над Апоел Петах Тиква с 4:0 в 13-ия кръг на израелското елитно първенство.

Астън Вила удари лидера Арсенал (ВИДЕО)

Това бе първа загуба за "артилеристите" в последните 19 мача във всички турнири.

Дешан: Нашата група е една от най-предизвикателните на Мондиала

Селекционерът на Франция коментира жребия на "петлите"

Нагелсман: Ще се опитаме да спечелим и трите си мача от групата на Мондиала

Той подчерта, че Германия ще покаже уважение към всеки един противник

Скалони за групата на Аржентина на Мондиала: Трябва да бъдем концентрирани

Той не подценява противниците на страната му

Тухел с тежки критики към церемонията по теглене на жребия за Мондиал 2026

"Не ми харесва, можехме да минем и без всичко това", каза той

Проблем за Барса! Отборът не успя да излети за Севиля заради мъгла

Каталунците се сблъскаха с проблем още преди двубоя си срещу Бетис

Бразилия уреди два силни приятелски мача преди Мондиала, изправя се срещу Хърватия и Франция

Модрич и Мбапе ще тестват "Селесао"