Лацио започна годината с унижение от Сиена - 0:4 (видео)

"Орлите" бяха приземени на "Артемио Франки"

Лацио записа разочароващ старт на 2012 година в Серия. „Орлите” паднаха с 0:4 от Сиена като гост в първа среща от 17-ия кръг в Серия А и показаха, че едва ли ще имат сили да се включат в битката за титлата, въпреки че са само на 4 точки зад лидерите Милан и Ювентус.

Еди Рея бе прекроил изцяло състава си, а Джибрил Сисе почна титуляр в атака. Това не помогна на гостите и Сиена ги смачка.

Дестро мина на парад през Станкевичус и Биава през центъра, а ударът му в 11-ата минута преодоля Бизари за 1:0. Това бе първи гол за Сиена след 5 мача в Калчото без точен удар.

Последва нова слаба изява на Станкевичус. Той направи дузпа срещу Франко Бринеца, която беше доста спорна, и Калайо направи 2:0 от бялата точка.

В края на частта Калайо вкара още една дузпа, а Лацио остана и с човек по-малко. Вратарят Бизари бе изгонен за своя намеса срещу Дестро, а Калайо пак не сгреши срещу резервния страж Каризо за 3:0 на почивката.

Втората част бе формалност и Сиена пожали съперника като вкара само още един гол. Разписа се отново Дестро в 81-ата минута за крайното 4:0.

Лацио остава на 4-то място с 30 точки, а Сиена е на 16-та позиция с 18.

Съдия от Нидерландия сътвори здрав скандал

ОБЗОР: Брест спечели последната френска квота за Шампионската лига (ВИДЕО)

С победа над Тулуза

Десет от Рома матираха Дженоа с 1:0 на "Олимпико"(ВИДЕО)

Лукаку вкара победния и може би последния си гол за "вълците"

Гуардиола намекна, че напускането му наближава

Испанецът спечели шестата си титла в Англия и не очаква да остане още дълго на "Етихад"

Барселона си гарантира второто място (ВИДЕО)