Владимир Кличко: "Историята Кличко ще продължи"

Владимир Кличко: "Историята Кличко ще продължи"

Бившият световен шампион по бокс подчерта, че му трябва време, за да определи своето бъдеще

Бившият световен шампион по бокс за професионалисти в тежка категория на четири федерации Владимир Кличко подчерта, че му трябва време, за да определи своето бъдеще. В събота Владимир Кличко загуби по точки с единодушно решение на съдиите от британеца Тайсън Фюри и загуби световните си титли.
 
"Изминаха четири дни и на мен ми е нужно време, за да разбера както се е случило, написа Владимир Кличко в своята страница във фейсбук. След това аз ще реша как ще действам по-нататък. Но аз трябва да благодаря на всички мои запалянковци и на моя отбор. Вие винаги сте ме подкрепяли.
 

След 11 години без загуба аз разбирам, че вие сте още по-добри в тежки времена. Аз получих много ваши съобщения през това време. Вашите добри думи ми помагат да преодолея трудния момент. Историята Кличко ще продължи. Поражението не е вариант". 

Знамето на Световната таекуондо федерация бе предадено на България

България домакин на голям форум през 2027 г.

Турнирът по борба "Дан Колов - Никола Петров" в Пловдив, приемаме и две европейски първенства

Най-големият международен турнир по борба на българска територия "Дан Колов - Никола Петров" бе насрочен за месец март в Пловдив, обяви родната федерация.

Бронз и пето място за България от световното по таекуондо

Треньор на Християн Георгиев и Ерика Карабелева е Фарзад Золхадри

Станислав Митков стана световен вицешампион

Утре двама българи излизат в битки за нови медали

Кубрат Пулев: Джошуа-Пол не е истински мач

Кубрат Пулев се изказа скептично за боксовия мач между Джейк Пол и Антъни Джошуа, но същевременно предупреди феновете да не отписват напълно ютубъра, превърнал се в професионален боец

Боксът отчете добра година, но иска ищо

Президентът на Българската федерация по бокс Красимир Инински заяви, че няма какво повече да желае от представянето на българските състезали през 2026 година.

КИБИ Сандански с 10 медала от  3-ти турнир Шотокан Карате-До „MAX KUP“

На снимката: Розалия Динева - 1-во място и Василена Якимова - 2-ро място

България приема Евро 2026 по бокс

България ще е домакин на Евро 2026 по бокс за мъже и жени през септември, а надпреварата ще бъде в София, съобщава bTV.

Калина Бояджиева спечели три титли на Световното първенство по кикбокс

Българските национали заслужиха общо 20 отличия на шампионата