Лудогорец взе още един младежки национал, този път - българин

Лудогорец взе още един младежки национал, този път - българин

Есенният шампион и новак уреди поморийската „акула” Георги Костадинов

След като привлече в състава си младежките национали на Финландия Теро Мантула, на Белгия Кристиян Кабаселе и на Словакия Мариан Ярабица, сега есенният шампион Лудогорец уреди и представител на младите „трикольори”.

Става въпрос за бившия полузащитник на Черноморец (Поморие) Георги Костадинов, който вече се присъедини към лагера на тима в Сандански. 

Талантливият вътрешен халф предпочете да защитава цветовете на тима от Лудогорието, въпреки че беше желан от клубове в чужбина и дори бе на проби в елитния полски Ягелония.

От днес обаче родният младежки национал е футболист на новака в „А” група, зимуващ на върха в класирането.

Георги Костадинов е роден на 07.09.1990 г., висок е 1.84 м., тежи 70 кг. и има изиграни 11 мача в есенния полусезон за поморийските „акули”.

Припомняме, че в началото на годината към тима се присъедини и чешкият вратар Радек Петр, който е бил неизменен участник във всички юношески и младежки национални отбори на родината си.

Цолов: Знаех, че подиумът е възможен

Никола Цолов заяви, че е вярвал във възможностите си да стъпи на подиума в Абу Даби във Формула 2 още от вчера, когато бяха квалификациите.

Янев: Не мога да кажа, че сме им отстъпвали по нещо

“Надявам се да спечелим мача с Локо (Сф) за Купата”, завърши треньорът на ЦСКА

Илиев: Тежките условия ни помогнаха след нашия гол

“Доволен съм от себераздаването”, допълни треньорът на Черно море

Дробаров: Най-важното е, че победихме

Защитникът на Черно море бе с ключов принос за успеха

Уеслен: Усещането от победата е прекрасно!

Авторът на първия гол срещу ЦСКА бе щастлив

Борбен Черно море спря серията на ЦСКА - 2:0 (ВИДЕО)

Уеслен и Георги Лазаров донесоха радостта на “Тича”

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали