ЦСКА иска още един бивш играч на Реал Мадрид

ЦСКА иска още един бивш играч на Реал Мадрид

Фернандо Ескрибано последно е играл в Малага, но от лятото е без отбор

ЦСКА проявява интерес към още един футболист, играл за славния Реал Мадрид, научи БТА. Това е 32-годишният атакуващ полузащитник Фернандо Ескрибано, който за последно е играл за елитния испански отбор Малага.

Фернандо е юноша на Малага, а през 1997 година е привлечен в школата на гранда Реал Мадрид. Испанецът има един мач за представителния отбор на Реал Мадрид, но не успява да се наложи и е преотсъпен на Валядолид. След това Фернандо се подвизава в Бетис и Малага.

През лятото на 2011 година Фернандо е освободен от Малага и оттогава е без отбор, подобно на другия футболист, подвизавал се в Реал Мадрид – Карлос Диого, който ще играе за ЦСКА през пролетта и който също не е играл официални мачове от май месец миналата година.
ЦСКА прибира 4 милиона от Лапоухов?

Вратарят на ЦСКА привлича сериозно внимание от чуждестранни клубове

Първата съпруга на Боби Михайлов: Беше прекрасен човек!

Първата съпруга на починалия легендарен вратар Борислав Михайлов - Петя Костова, сподели своята скръб в история на профила си в социалната мрежа Instagram с кратко, но силно емоционално послание

Девойките до 17 г. започнаха с победа евроквалификациите

България победи Босна и Херцеговина с 2:0

Нов директор на „Лаута“ призова за подкрепа срещу Локо Сф

Георги Величков излезе с призив към феновете на Локо Пд

Фен №1 на Черно море: Илиан Илиев е магьосник

„Петото място ще го вземем, но това нито е трудност, нито ще е постижение"

Лапорта: Барселона не изисква от футболистите си да говорят каталонски

„Това е официалният език на Барселона и играчите знаят това добре“