Ювентус предложи Красич на Ливърпул

Ювентус предложи Красич на Ливърпул

"Старата госпожа" потърси 15 млн. евро, мърсисайдци искат сърбина само под наем

Ювентус се надява да намери нов отбор на Милош Красич. За целта италианският клуб е предложил външния полузащитник на Ливърпул, пише „Дейли мейл”.

Красич не попада в плановете на Антонио Конте, въпреки че за него бяха платени 15 милиона евро на ЦСКА (Москва) за него. „Бианконерите” са информирали колегите си от „Анфийлд”, че могат да закупят сърбина за същата цена.

Ливърпул не смята да плаща тези пари, но се надява да измъкне крилото под наем до края на сезона. „Червените” смятат, че добрите пробиви и острите центрирания на Красич могат да помогнат на Анди Керъл да влезе в голова форма след слабите си игри напоследък.
Като по филмите: Белгия с магичен обрат над Сенегал (ВИДЕО)

“Червените дяволи” губеха с 0:2 до 85-ата минута

Борац обяви сериозен интерес към мача с Левски

От Борац Баня Лука обявиха, че интересът към предстоящия мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Левски е огромен.

Антонио Конте е готов да застане начело на Италия

С цел отново да застане начело на националния отбор по футбол на Италия, Антонио Конте има готовност да се съгласи на сериозно редуциране на финансовите си претенции.

Официално: ЦСКА 1948 обяви първи нов, подписа с тунизийски халф

Моатаз Земземи парафира с вицешампионите

Официално: Барселона преподписа с Андреас Кристенсен за още две години

Клубът анонсира новината в своите мрежи

Почетино: Не сме фаворити срещу Босна, те заслужават уважение

Селекционерът на САЩ похвали противника