Вияш-Боаш иска двама нови до вторник (видео)

Вияш-Боаш иска двама нови до вторник (видео)

Млада звезда на Сао Пауло и крило на Генк са в плановете на португалеца

Челси се надява да подпише с двама нови играчи до края на зимния трансферен прозорец. Това са младата звезда на Сао Пауло Лукас Мура и крилото на Генк Кевин де Бруин.

„Сините” от Лондон вече водят преговори с бразилците за 19-годишния Мура. Той обаче е следен и от Ливърпул,  и от Интер. На „Стамфорд Брифж” вярват, че ще договорят полузащитника въпреки клаузата му за откупуване възлизаща на внушителните 80 милиона евро.

Челси ще предложи 25 милиона паунда за младата звезда на Сао Пауло. На крехката си възраст Лукас Мура вече има 10 мача за националния отбор на Бразилия след дебюта му за кариоките през февруари миналата година срещу Шотландия в контрола.

Андре Вияш-Боаш изглежда се е отказал от варианта да вземе Вилиан от Шахтьор (Донецк). Играчът изгаря от желание да се състезава за Челси, но украинският шампион ламти за повече пари и сделката сякаш пропадна.

За Де Бруин португалецът има други планове. „Де Бруин не попада в спешния ми проект за този трансферен прозорец, но може да ми е много полезен за бъдещето. Ще направя всичко по силите ми да му помогна да стигне максималния си потенциал”, казва бившият мениджър на Порто.

Моментът за Неймар като титуляр настъпи?

Анчелоти сам заяви новината в очакване на 1/8-финала срещу Норвегия

Онана остава в Трабзонспор

Андре Онана отново ще играе в Трабзонспор, съобщават от турския клуб в петък.

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia