Вили Вуцов става съдия

Вили Вуцов става съдия

На бенефиса ще се събират средства за спешното лечение на спортния журналист Рачо Колев

Колоритният Велислав Вуцов ще раздава правосъдие като футболен съдия в бенефиса на дългогодишния елитен рефер Цветан Георгиев. Треньорът, който често атакува с атрактивни словестни залпове, ще влезе в нова роля, като дори ще може да си върне на съдиите за случаите, в които са карали момчетата да плачат в съблекалнята. Вили Вуцов ще свири мачове и на отбор, съставен от футболни арбитри. Това е един от четирите тима, които се включват в турнира бенефис “Цветан Георгиев и приятели”.

 

На събитието се очаква да присъства спортният министър Свилен Нейков. В надпреварата участва и отбор на ръководеното от него ведомство. Атракцията е гарантирана и заради поканените да играят специални футболни личности –Даниел Боримиров, Емил Велев, Дончо Донев, Гошо Гинчев и други.

 

Приятелите на Цветан Георгиев ще играят за отбора “Брилянтин”. Четвъртият тим е този на четвъртата власт – “Медиа Юнайтед”. Събитието е утре, 29 януари, в зала “Фестивална” с начален час 11. На бенефиса ще се събират средства за спешното лечение на спортния журналист Рачо Колев.

 

Програма на мачовете:

 

11 часа – “Футболни съдии” – “Медиа Юнайтед”

11,40 часа – “Министерство на спорта” – “Брилянтин”

12,20 часа – мач за трето място

13 часа – финал

13,50 часа – награждаване и обявяване официалното приключване на кариерата на Цветан Георгиев

НА ЖИВО: Локо Пд - Арда (СЪСТАВИ)

Сблъсъка на "Лаута" следете на живо тук

ЦСКА с най-доброто във Варна срещу Черно море

Вижте групата на "червените"

Годой изпревари Икарди и Лаутаро Мартинес

Леандро Годой е човекът под пара в ЦСКА, като в последните 3 мача той вкара общо 6 гола и е с основен принос за отличната форма на „червените“, които натрупаха 8 поредни победи във всички турнири и сега на „Тича“ се целят в девета

НА ЖИВО: Локо Сф - Ботев Пд 2:1

Първия съботен мач от програмата следете тук

Генчев предупредил от играчите си преди мача с Ботев Пловдив

Треньорът на Локомотив (София) Станислав Генчев е провел разговор с един от основните си футболисти преди домакинството на Ботев (Пловдив)

Лицензът на националния селекционер изтича

Този на младежкия селекционер също

Шеф на ФКСБ се подигра с Ботев и Балоянис

Михай Стойка отрече, че румънският гранд има интерес към гръцкия защитник

ЦСКА с амбициозна трансферна цел

"Червените" в конкуренция с Рейнджърс за норвежки халф

Локомотив Пловдив приема Арда в интригуващ двубой

Срещата е днес от 15:00 часа